Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magasan funkcionáló autista...

Magasan funkcionáló autista vagyok. Anyám pasija sörözgetés után elzavart a nagyim nyaraljából azt ordibálva hogy te egy paraszt vagy, nem autista. Mit mondtatok volna a helyemben vagy anyám helyében neki? 26f

Figyelt kérdés

Meg is fenyegetett, mert összevesztem anyuval és volt egy dührohamom, amit ez hallott. Anyám és én is mondtuk neki hogy autista vagyok, és tudta hogy mivel jár. Anyu teljesen pitizik neki, egy szót sem szól, ( Ő az utolsó esélyem a boldogságra apád után), ez meg követett a kapuig amikor el akartam vonulni megnyugodni, és orditotta hogy betöri az arcom és takarodjak onnan, üvöltötte hogy te egy paraszt vagy nem is autista... és még pár cifraság. De persze mindenki azt mondja h nem volt piás, mert 4 sörnek nincs hatása, mégha 1.

.5 literesek egyenként, akkor sem... Szerinte a melegek sem melegek csak kéjencek és elítéli őket, és az infantilizmus is azt jelenti hogy egy öregasszony miniszoknyát húz, és tudjáok miért? Mert ő 60 éves és ő már tud mindent... Meg kérdezték miért csinlta ezt, a vélasza,, megijedt tőlem...


Ti mit mondanátok neki? Amúgy fizikai erőnlétben erősebb vagyok nála, de én nem tudok és nem is akarok és nem is merek verekedni, sőt, idegileg ez annyira megvisel hogy napokig nem tudtam kijönni a lakásomból. Szerencsére nem szorulok rá hogy ezzel éljek, mert a nagymamámtól van egy lakásom.


2017. máj. 7. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
annyit leírok még hogy mind a ketten diplomás emberek...
2017. máj. 7. 15:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Attól hogy az anyud őt választotta, neked nem kell benne családtagot látnod. Ha egy ember 60 évesen ezen a szinten van, akkor sok dolgot már nem tehetsz vele. Ő ilyen, akármilyen bunkó ember is legyen már ilyen marad. Legfeljebb anyuddal négyszemközt megkérdezheted, hogy pontosan mit szeret egy ilyen féfiban. Vagy ezzel az emberrel megbeszéled, hogy elfogadod, hogy az anyád őt akarja viszont neked semmi közöd hozzá, és szeretnéd ha nem szólna bele az életedbe és nem minősíteni téged, mivel nincs hozzád semmi köze. Te pddig nézd pozitívan, nem kell vele együtt êlned és nem kell vele semmilyen kapcsolatban lenned. Sem családtagként kezelned.
2017. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az autizmusod? Itt nagyon nem úgy írsz mint egy korlátolt kommunikációs képességű személy... Lehet hogy furán viselkedsz és ezért utál. De a buzeránsokkal kapcsolatban telejsen igaza van. Vele kell megbeszéld viszont a nézeteltéréseket
2020. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!