Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetne bebizonyítani,...

Hogyan lehetne bebizonyítani, hogy a Föld nem lapos, és a Föld kering a Nap körül?

Figyelt kérdés
Van egy ember, aki szerint a Föld lapos, és a Nap kering a Föld körül. Erről meg van győződve. Hogyan tudnátok meggyőzni az ellenkezőjéről? Milyen tényekkel támasztanátok alá, hogy a Föld nem lapos? És hogy a Föld kering a Nap körül?
2018. máj. 17. 13:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ennek a lapnak van e vastagsága? Ha nincs, akkor hol van a tenger feneke? Azt is kérdezd meg tőle, hogy mi van a lapnak a másik oldalán?
2018. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 LeonScottKennedy ***** válasza:

És akkor szerinte a Hold is lapos? A Nap is lapos? Érdekes egy világban élnénk...

Egyébként ha csak felhőtlen időben megmutatod neki hogy az ózonréteg milyen gömbölyű.

Egyébként ha valaki ismeri az érveket a lapos-föld elmélet mellett bemásolhatná, kíváncsi vagyok mire alapoznak ezek a jóemberek.

2018. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Kezd meggyőzni, hogy a Föld lapos :(
2018. máj. 22. 11:58
 14/39 LeonScottKennedy ***** válasza:
Akkor nagyon tudatlan és ostoba vagy, gratulálok.
2018. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Gömbösök közt is van pár értelmes, de most egyik sem szólt hozzá! Így szerintem is maradjon lapos!
2018. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
Barátom, bár csak egy lenne! Amúgy meg se próbáld meggyőzni, mert ha idiótával próbálsz vitatkozni, te fogsz beleőrülni! Az ilyet nem győzködni, hanem ütni kell! Nem tudom, hány évesek vagytok, de egy diák-korú ismerősötök szervezzen már egy találkát egy földrajz tanárral. Téged meg ne akarjon már meggyőzni, mert oké, hogy a hülyeség ragadós, de legyen már annyi eszed, hogy nem veszed be az ilyen légbőlkapott szutykot!
2018. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
És mivel te nem tudsz bizonyítékot, inkább egy földrajz tanárra hárítod a felelőséget, mivel ő sokkal többet ér nálad! Ő vajon honnan veszi információit, egy másik földrajz tanártól? Ki volt az első földrajz tanár?
2018. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ha segítséget kérek egy, a témában jártasabb embertől, esetleg egy szakértőtől, az mióta "hárítás". Amúgy annyival sértőbb dolgokat is írtam, nem vágom, miért pont azon akadtál fent, hogy egy földrajztanár valószínűleg jobban képben van a dologgal, mint valaki, aki kezdi elhinni valakinek, hogy a Föld lapos... XD
2018. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Osztod az észt, ami nincs a bírtokodban!
2018. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:

Figyelj, én nem szeretnék veszekedni veled, nem tudom miért kötsz belém, meg ugrasz így a nyakamnak, ha közben meg nincs ellenérved velem szemben...


Amúgy nagyon kreatív beszólásnak indult, csak egy cseppet elvette a komolyságát az a kis félreírás... :)

2018. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!