Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetne bebizonyítani,...

Hogyan lehetne bebizonyítani, hogy a Föld nem lapos, és a Föld kering a Nap körül?

Figyelt kérdés
Van egy ember, aki szerint a Föld lapos, és a Nap kering a Föld körül. Erről meg van győződve. Hogyan tudnátok meggyőzni az ellenkezőjéről? Milyen tényekkel támasztanátok alá, hogy a Föld nem lapos? És hogy a Föld kering a Nap körül?
2018. máj. 17. 13:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Idiótának nevezted a kérdezőt, pedig neki több sütnivalója van. Te sértegetheted őt, de te tabu vagy?
2018. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

Akkor először is nem a kérdezőt neveztem idiótának, hanem azt a bizonyos személyt, akiről a kérdésben írt.

Másodszor egy szóval sem mondtam, hogy én "tabu" lennék, vagy hogy "kifogástalan" vagyok, én csak azt mondom, hogy nincsenek érveid ellenem, hogy miért is próbálsz velem ilyen szinten összekapni.


Figyelj, ha megnyugtatja a lelki világod, akkor belátom, hogy durván fogalmaztam az első válaszomban, de az ott elhangzottakat nem fogom visszaszívni a te kedvedért. Továbbra is idiótáknak tarom azokat, akik ezt a szart beveszik, és még terjeszteni és képesek. Ez van, ez az én véleményem, és akárhogyan próbálsz belém kötni, nem fogod megváltoztatni...

2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Az átlag ember képes két inerciarendszerben egyszerre gondolkodni, persze nem megy mindenkinek.
2018. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
89%
Taníts még mester! Mit nem tudok még? Mesélj, kérlek!
2018. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Kérdező a mester, ha nem nézed idiótának talán beavat.
2018. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Neked mi defektes a felfogásodban, hogy nem a kérdezőt nézem idiótának, hanem azokat, akik "hisznek" a lapos Föld elméletben?
2018. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Aki nem hisz, nem érdeklődik a témában.
2018. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy teszi fel a kényes kérdést, mintha valaki mással történt volna. Mert tudja, hogy egyes emberek rögtön, minimális gondolkodást is mellőzve ítélkeznek.
2018. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Aha... Tessék. Győzz meg hogy a Föld lapos.
2018. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj 27 fekvőtámaszt, utána igyál meg 4,2 dl vizet, fordulj balra és guggolj le 3-szor. Utána kezdhetjük az okítást.
2018. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!