Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetne bebizonyítani,...

Hogyan lehetne bebizonyítani, hogy a Föld nem lapos, és a Föld kering a Nap körül?

Figyelt kérdés
Van egy ember, aki szerint a Föld lapos, és a Nap kering a Föld körül. Erről meg van győződve. Hogyan tudnátok meggyőzni az ellenkezőjéről? Milyen tényekkel támasztanátok alá, hogy a Föld nem lapos? És hogy a Föld kering a Nap körül?
2018. máj. 17. 13:03
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Na gyerünk, hallgatlak! Szomjazom a tudást!
2018. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Meg volt minden, ha valamit kihagysz, nem fog sikerülni?
2018. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:

Najó! XD


Figyelj én feladom! Ez eddig vicces volt, de a legkevésbé sem szeretném végighallgatni az okításod. Nehogy a végén még megtérüljek... XD


Tehát összefoglalva: Szerinted egy retardált idióta vagyok, aki gondolkodás nélkül ítélkezik, nem képes jobb belátásra térni, sem a kérdező fejébe látni -ahogy ugye te is tetted. Köszönöm neked ezt a délutánt, én nagyon sokat nevettem. A továbbiakban a véleményem nyilván nem fog változni, ugyanúgy irtani kéne az ilyen degenerált f*sszopókat, de neked köszönhetően, ha megint szóba jön valahol a téma lesz egy jó sztorim!


Kedves kérdező! Ha ezt olvasod, akkor íme, erről beszéltem! Idiótákkal nem éri meg vitatkozni, mert neked megy el egy délután az életedből! Nekem ma éppen nem volt jobb dolgom, mint ez a beszélgetés, de kérlek tanulj a példámból,és ne állj le csevegni az ilyen gyökerekkel! Ja, és utólagosan elnézést, hogy ezt a te kérdésed alatt műveltük. Nem szokásom lemenni erre a szintre, csak kipróbáltam magam...


További sok sikert a barmok elkerüléséhez! :)

2018. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon értelmes fiatalember lehetsz, a ronda beszédtől és embertársaid szidalmazásától nem leszel sem okosabb, sem jobb ember attól, aki mer kételkedni, a jelenlegi hatalom akaratával ellentétesen is. Nem mindenki olyan bólogató János, mint te.
2018. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Titeddonalfeng válasza:
Hiába próbálsz olyan embereket meggyőzni, akik nem is akarják, hogy meggyőzzék őket.
2018. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igaz!
2018. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Titeddonalfeng válasza:
#36 Na ugye! :DDD
2018. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
24%-os, az írásodból az jön le, hogy elég beképzelt ember lehetsz... :) Remélem azért nem terjeszted ezt a lapos Föld dolgot az ismerőseid körében, de ha mégis akkor remélem , hogy van annyi eszük, hogy nem hiszik el.
2018. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára.
2018. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!