Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudományban hívők! Veletek...

Tudományban hívők! Veletek történt valaha bármilyen megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés

Tudományban nem hinni kell tudom, de így rövidebb a mondat.

Olyanoktól kérdezem akik nem hisznek semmilyen vallásban, istenben és természetfelettiben. Ti átéltetek olyan élményt amit a tudománnyal nem lehet megmagyarázni?

Ha nem, akkor mi volt a leginkább megmagyarázhatatlan?

Hallucináció nem számít.


2019. aug. 29. 19:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Igen, számomra megmagyarázhatatlan, hogy ez miért nem az ezóban van.
2019. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Elolvadt a hó és eltűnt a fehér! :O :O :O
2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
de ja vu érzése, elég sok embernek volt már szerintem :)
2019. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

Látomásom már volt, de azt könnyű magyarázni.

Ez viszont tényleg ezo kérdés.

2019. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

A szó amit keresel a materialista, de az ateista is használható a kérdésedben.


Leginkább megmagyarázhatatlan számomra hogy miélrt a baromi távoli lányok tetszenek meg elsőre...


Szegedi vagyok, erre csak budapesti, zalaegerszegi meg marosvásárhelyi lányokkal tudok hosszasabban kommunikálni, aztán idővel a távolság nyirja ki a beszélgetést...

Ez ilyen természetfeletti képességem.

2019. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
A mai napig nem értem, hogy hogyan tudott így tönkremenni az életem, miközben mindent jól csináltam.
2019. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

Na most a legtöbb tudós hívő ember volt... attól mert még valaki a tudományban hisz hihet Istenben is ugyan ugy na meg nagyon sok megmagyarázhatatlan dolog van amit még a tudomány mai állása sem tud meg magyarázni szoval ezzel cáfoltalak is! 😂😂😅😆


Én hiszek a tudományban de ugy gondolom van egy nagyobb alkotó entitás is akit lehetne hinni istennek valamint úgymond a keresztényi Istenben is hiszek mert igy lettem nevelve... sőt a tudomány egyre jobban kezdi az isten... ős alkotó személyét meg formálni!!!


Isten nem egy ember hanem a legfelsőbb lény azaz tökéletes szoval miert kell emberi alakban elhinni!!! Egy olyan alak lehet amit az emberi elme fel sem tud fogni = több dimenziós elmélet 4 dimenzional több létezik amit az ember nem tud érzékelni! Furcsa de nagyon hasonlo a kettő....


Tudománnyal mindent meg lehet magyarázni csak a jelenlegivel nem...

nem lapos föld...a nem a föld a világ középpontja... ha adunk egy nagy alagutat nem jutunk el épségben Kínába....

2019. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
Oke utolso vagyok!! És 5-ős qurvára egyetértek 😅😅 bár nekem nagyobb a távolság.... 😏😏😏 9.0.0.0 kb......
2019. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
64%
A mai napig nem értem, hogy miért nem tudok munka nélkül pénzt keresni.
2019. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem megmagyarázhatatlan, ám felettébb vicces, ahogy az 5 évnyi term.tud egyetemet elvégeztem. Csodabogárként csak azt tanultam ami érdekelt, így azok a tárgyak durván kiszopattak - volna - amire fél éjszakákat tanultam csak


Ám szinte kizárólagosan mindig sorsszerűen mákom volt :D


Szigorlaton kihúztam az 1-1 tételt...egy éjszakát tanultam. Alig tudtam valamit...de úgy hogy annyira rámjött a para fél óra alvás és koffein mérgezés után, hogy pánikrohamot kaptam, szétfostam magam a WC-n és könyörögtem a TO-s néninek, hogy hadd menjek haza mert beteg vagyok. 😃


A TO-s néni nem engedett elmenni. Bekényszerített a terembe, leültetett... húztam és mindkét elég nehéz műszaki tárgyból kihúztam az első tételt :D


Nyilván materialista vagyok term.tud pályán... de azért a sors humora mellett nem tudok elmenni :D olyan elképesztő véletlenek alakították az életemet néha, hogy magam is csak nevetek rajta. A nők terén is.


Nézzünk magunkba, ez olykor a legnagyobb materialista, hiperateistát is megingatja... 😃 még ha nem is mondjuk ki.

2019. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!