Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tudományok melyik területén...

A tudományok melyik területén van szükség jó ötletekre?

Figyelt kérdés
Már sok ötletem felhalmozódott, és szeretném megosztani a terveimet, ötleteimet, valami olyan csoporttal, ami valóban jobbá teszi a világot, és kezd is valamit az ötleteimmel! Szeretném komolyan jobbá tenni a világot!

2019. szept. 7. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy, mint Tesla, akkor nagyon semmit.
2019. szept. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem tudod kiket keress, akkor közelében sem vagy a szakirodalom és a szakma bárminemű ismeretének.


Egyedül nem lehet ma már feltalálni semmit szinte. Csak csapatban, és pontosan ismerve a kollégák munkásságát.

2019. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát igen. Régen nagyon sok ember körül forogtam. Volt két csapat is, akikkel együtt dolgoztam! Az egyik az apukám csapata, a másik a báttyámé (a suli mellett). Apukámnál mindenes voltam, technikus, aki kb. Ért mindenhez, aminek egy profi vállalkozásnál érteni kell, Belsős melók két videó, és egy hang stúdióban, mellette az irodák. Külsős melókban, egy teljes szinpadot, hanggal, fénnyel együtt, teherautók, és más kellékek, + a roadok kezelésével. Ráadásul apukám egy híres zenész, így nagyon jó kapcsolat rendszere volt, amit többnyire használt is... én meg figyeltem hogyan dolgozik, nagyon ért a hangosításhoz is. Így tevékenykedtem, és sokszor pörgött az agyam azon, hogy mit is kell csinálni. A báttyám is velünk dolgozott, mint kamera man, vagy videó vágó. De vele egy kicsit más volt a kapcsolatom, mert neki voltak barátai, kollegái, akikkel összejárt ötletelni, bulizni, beszélgetni, és engem is meghívott hogy legyek ott, bulizzunk együtt. Aztán már annyira jól ment, hogy elkezdtünk rendezvényeket létrehozni, egy zenei műfajban. Nagy sikerünk volt, mindig megcsináltuk a koncertekhez illő, méltó díszleteket, berendezéseket béreltünk, Bluppokat, díszeket, mindenféle kelléket. Ez pöpecül ment is, aztán gyereke lett egy másik barátainknak is, előléptetéyek, minden, és felbomlott a csapat, s már nem jártunk össze. Apukámnál is változások lettek, így maradt az hogy sok szabadidőm lett, és elkezdtem ötleteket gyártani, a zenélés mellett. Idômbe belefért, és lett pár nagyon jó ötletem, amiket szeretnék megvalósítani! Sok kis ötlet, de legalább elkezdtem, és szeretnék ilyenekből megélni. Ezt bármilyen szinten. Most egy weblapon munkálkodom, amin sok jó ötlet megvalósul, és így beindítva a saját irányom vonulatát. Tehát megvalósítom az ötletem. Ehhez keresek most tagokat, akik tudnának valami pluszt adni a dologba. Hogy tényleg megvalósuljon az a sok jó ötlet, ami tényleg csak jót tesz az emberekkel, és valami jó világba csöppenhetnek be :)

Szerintetek az ötleteimmel foglalkozzak, vagY inkább dolgozzak valahol, hogy pénzt keressek valamelyik (technikai) cégnél? Hogy lenne a legjobb?

2019. szept. 12. 18:55
 24/25 anonim ***** válasza:

Csak egy konkrét ötletet mondj :D


Ez miért olyan nehéz?

Így nem tudunk segíteni.

2019. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Képezd magad szabadalmi jogban, újdonságkutatásban, hogy kiderüljön, van-e új ötleted...Képezd magad az ötleteid szakterületén, hogy átlásd a megvalósítás lehetőségeit, menetét.

Összességében azt érzem, a tudatlanságod adja a lelkesedésed hátterét.

(A hozzászóló a Face turning octahedron feltalálója (1980). Kiváló feltaláló, béna menedzser, ezért még nem milliomos...)

2021. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!