Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen lenne ha az ember...

Milyen lenne ha az ember képes lenne látni az összes elektromágneses spektrumot? (Káros hatások nélkül) pl: infravörös, uv, radio hullám, gamma sugárzás

Figyelt kérdés

Valamint milyen a radio és a mikor hullám látása? (Infravörös, uv, és röntgen az oke) de ennek a kettőnek nem világos... van valamilyen kütyü amivel képesek lettek elérni?

És milyen lenne ha az ember az összes ilyen hullámot egyszerre látná? (Karos hatások nélkül)


Meg mielőtt valaki azzal jön az emberi szem direkt igy alakult ki mivel a légkör csak egy kevés uv és ir fényt valamint a látható fényt engedi át...

meg hogy a radio-mikor hullám lényegeben az univerzum háttér sugárzása és kitölti az egész világot... stb


Vannak állatok akik képesek az ir és uv látásra sőt az aranyhal elvileg mindkettőre!

Szoval milyen lenne ha az ember mindent látna?



2019. okt. 1. 15:02
1 2 3
 21/22 Wadmalac ***** válasza:

Mármint hogy hogyan működik, többiről tudom, erről fingom sincs. Szerintem nem is lenne lehetséges.

Ilyenkor meg fennál a csalásgyanú veszélye.

2019. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Wadmalac te írod itt ossze vissza az ezos dolgokat hogy megérzed a földönkívüli energiákat... 😅😂 és nem tod hogyan

En csak azt írtam hogy a borodon keresztül is tudsz érzékelni nem azt hogy egy tökéletesen le szigetelt dolog on keresztül is tudod...

2019. okt. 3. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!