Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható Paul polip...

Mivel magyarázható Paul polip sikere, nem lehet, hogy csak az élénkebb színeket jobban felismeri?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt a felhajtást a polip körül,hogy megjósolta a bajnokság több meccsének kimenetét, de nem lehet, hogy egyszerűen csak a zászlók színe befolyásolta?
2010. júl. 16. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is mikor meghallottam, hogy ezt csinálja egyből a színekkel hoztam összefüggésbe és szerintem ez igy van.


Ha valakinek van valami jobb ötlete várom én is:)

2010. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
sztem az elején szerencse volt a végén meg nagyon nagy lélektani hatása volt ennek , mer akiket megjosolt nagyobb lett az önbizalmuk és mivel 2 hasonlo erösségü csapatrol volt szo ezért ez nagyon sokat számitott ez
2010. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű: szerencse vagy csak trükk:)


Volt egy papagáj is, aki jósolt, csak a spanyol-holland meccset rosszul tippelte meg, ezért eltünt a köztudatból:)


Ami engem illet, sztem volt több mint 100 állat, aztán fokozatosan estek ki és a végén csak a polip maradt, tehát ez kb olyan, mintha fognék 100 lapot 50 ez nyer, 50 az nyer, aztán mindig felezem és elküldöm 100, majd 50 embernek, aztán így tovább és aztán úgy tűnik, hogy tudom, hogy ki fog nyerni, pedig csak trükk:)

2010. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg hogy egyszerűen mindig a hozzá közelebb eső dobozból evett. Lehet hogy van ez alól kivétel.
2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már polipszakértők megmondták, hogy az élénkebb színekhez vonzódnak, mert jó a színlátásuk.
2010. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is a színekkel lehet összefüggésbe hozni. Az biztos, hogy sok pénzt tudnak kisajtolni az emberekből ezzel a témával, hiszen már most több ezren vesznek jegyet csak azért, hogy láthassanak egy egyszerű polipot. :)

Újabb celeb született.

2010. júl. 16. 20:18
 7/13 anonim válasza:
Akkor mindig az élénkebb színű ország nyer.
2010. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha az élénkebb színek vonzzák? Ha esetleg valaki más csalta volna el a jóslásokat, az ugyanakkora csoda lenne, hiszebn lenne valaki, aki az összes meccs kimenetelét tudja. De még erről sem lehet szó, hiszen azt senki sem befoláyolhatja előre eltervezetten, hogy milyen színű zászlja van két országnak.
2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az odáig oké, hogy az élénkebb színekre ment rá. De akkor hogyan lehet, hogy a végén helyesnek bizonyult a tippje?

Mondjuk a döntőn azért a polipot nagyban segítette Howard Webb is, aki egyértelműen a spanyoloknak kedvezett.

2010. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a polip honnan "tudta", hogy jósolnia kell? Egyáltalán ismeri a focit? :)))
2010. júl. 16. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!