Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan magyaráznátok?

Ezt hogyan magyaráznátok?

Figyelt kérdés
A személyes tapasztalataimat szeretném leírni: az a helyzet, hogy ha egy fehér háttér előtt áll egy ember, képes vagyok körülötte színeket látni. Ez főleg az iskolában mutatkozik meg, amikor a tanár a fehér tábla előtt áll. Láttam már zöld, narancssárga és kék színt is 3 különböző embernél. Én úgy gondolom, hogy az aurájukat látom. Ti mit gondoltok?

2019. dec. 12. 12:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azért írtam ki a kérdést, mert hátha van valamilyen tudományos magyarázat"

Minden bizonnyal, csak ezt ugye szakember tudná megállapítani, tényleges vizsgálat után.

2019. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna már ugyanez a kérdés... rendkívül részletesen kifejtve!

Nem akarsz visszaolvasni?


Amúgy: látási hiba. Szemész orvos javasolt.

2019. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagy?
2019. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges, látásvizsgálaton sosem volt gond.
2019. dec. 12. 16:15
 15/19 anonim ***** válasza:

Üdv!


Valamilyen okból kifolyólag a szemed nem érzékeli megfelelően a színek közötti átmeneteket, mintegy összemosódva kapja meg a képet. Ennek lehet oka, hogy az amin keresztül érkezik a fény - szem esetében a szemlencse, vagy bárki megtapasztalhatja ha a szemüvegére rálehel, és azon keresztül néz egy fényforrást, vagy más éles színátmenetet - nem tiszta, és így eltérések vannak abban, hogy hogyan engedik át a fényt. Ez történik szürkehályog igen korai fázisában, mely a szemlencse elhomályosodásával jár. Ajánlott szemészorvos felkeresése.

2019. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15: De három embernél különböző színt ad a látászavar?

Nem baj, egy szemellenőrzés sose árt.

Amúgy lehet szinesztézia is, ami nem betegség, csak másként működik az érzékelésed.

2019. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen ellenőrizhető, hogy az aurót látod-e. Itt láthatod az aura energiakibocsájtó csakráinak színösszetételét. Minden emberből ezek a színek távoznak. Abban az esetben ha nagyon magas spirituális szinten vagy képes vagy látni az emberek különböző testrészeinél az adott csakra színét. Az emberek lelküktől, testi betegségeiktől függően különböző erősségű energiákat bocsájtanak ki a különböző csakráikon keresztül, így eltérő intenzitást láthatsz, de mindig ugyanolyan színeket ugyanazon a helyen.


Nézd meg milyen szineket látsz és azt hol látod az ember mögött, milyen szerv felett. Ha valóban ugyanilyen színösszetételű pacákat látsz az ipsék mögött, akkor az az aura lesz. Viszont ha csak random színeket akkor valamilyen szembetegségről van szó

2019. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 pelgrim ***** válasza:
12%
Azt gondolm, hogy helyesen gondolod, az aurájukat látod. Korántsem ismerjük a természet összes titkát, a tudomány még nem képes mindenre. Ma még mincs rá tudományos magyarázat, de fejlődünk.
2019. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

Jesszusom, megjöttek az ezósok.


[link]

2019. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!