Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon mennyien hiszik el az...

Vajon mennyien hiszik el az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
Olvastam az interneten, hogy megtalàlták az öregedés ellenszerét. Mondjuk jó lenne ha ilye n tényleg létezne, hogy öregsègünkre nem veszítenénk el a testi és szellemi képességeink nagy részét. Jól hangzik de ez a sci-fi kategóriája nem igazàn tudományos. Sajnos így vagyunk megalkotva, hogy elveszítjük a mentàlis és fizikai erőnket. Ilyen címmel volt cikk a neten valahogy "az öregsèg egyes tudósok szerint betegsèg és megvan az ellenszere".

#tudomány #átverés #szenzáció #"öregség ellenszere"
2019. dec. 17. 18:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Folynak kutatások a kérdés tárgykörében, szóval nem ördögtől való a hosszabb élet. Kérdés, hogy mit kezdenénk a hosszabb élettel ? Már most probléma a föld lakosságának élelmezése.


[link]

2019. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11: Csak azokon a területeken hosszabbítanák meg az emberi életet, ahol nincs túlnépesedés, sőt népességfogyás van. Ahol túlnépesedés van, ott csak a gazdagoknak lenne elérhető, akik nincsenek sokan. A többiek pedig nyugodtan élhetnek 30-60 évet.
2019. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 dellfil ***** válasza:

"Mondjuk jó lenne ha ilyen tényleg létezne, hogy öregségünkre nem veszítenénk el a testi és szellemi képességeink nagy részét."

Kijavítottam a .... (öregséged miatt???) ejtett hibákat. :D

(Hé Leon! Hogy ityeg... :DDD)

Hány éves vagy szép herceg, hogy még hiszel a csodákban?

Hahahahahahahahaha........ vagy valami hasonló.

ÉN NEM vagyok hívő.....!!.... ? (Vagy valami hasonló....)

Ja, amúgy egy húgyszagú vénember vagyok.... Hehe. Vagy valami hasonló...

Jól beszélsz, amikor mondod:"Sajnos így vagyunk megalkotva, hogy elveszítjük a mentális és fizikai erőnket."

Yep... Tény. Így van, és passz. Hehe. Csak figyelj rám. :D


dellfil

2019. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az. De olyan különböző az is, hogy ki meddig él. Anyàm 45 èves koràig èlt. Nagyim 92. Èn most 33 vagyok, kicsit szeretném túlèlni anyàmat, de olyan sokáig meg nem akarok èlni mint nagyim, mert az sem jó azért. Valahol olyan 50-60 év körül lenne optimális. De hát ezt az ember nem választhatja meg.
2019. dec. 18. 21:03
 15/19 dellfil ***** válasza:

Egyetlen egy "szabad" választása van az "embernek"(?). Hehe. NEM írom le mi az ...


dellfil

2019. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 és még az sem.


Ha belegondolsz az önyilkosság is egy folyamat. Egy neurokémiai billenőkapcsoló, amit egy sor belső és külső állapot - ok-okozati játéka eredményezett.


A legijesztőbb, hogy az öngyilkos ravasz meghúzása előtt több száz millisecundum telik el... mielőtt az emlékekből és hatásokból összeáll egy DÖNTÉS... több száz ms-el azelőtt detektálható hogy a teljes öntudatig eljusson maga a döntés, a ravasz meghúzásáról... miután aztán a motoros progra elkészült, kb 10 ms alatt leér az axonokon keresztül a ravaszig.


Elsül a pisztoly és a golyó hatalmas sebcsatornával felrobbantja azt az agyat, amely nemrég megszülte önnön meggyilkolásának történését.


A döntés már az öntudat észlelése előtt megszületik a halálról.


Ennyit a szabad akaratról...

2019. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 LeonScottKennedy ***** válasza:

Dellfil lány létére részeg... Ezt is megéltük.


Egyébként ha a fizikai öregedést le is lassítjuk, szellemileg, avagy mentálisan, agyilag ugyanúgy öregszünk, gondolom. Fiatal testben öreg elme esete. Az agy meg előbb-utóbb elfárad. Nem ezer évre van tervezve.

Az egyetlen mód az örök létre az elménk feltöltése virtuális környezetbe. De akkor meg mi van, ha valaki lekapcsolja a villanyt? Gondolom lesz rólunk biztonsági mentés egy pókhálós adattárolón valami nagyon nagy raktár mélyén. Várva, hogy valaki ott kint az anyagi világban újra felkapcsolja a villanyt.

2019. dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dellfil ***** válasza:

Helló Leó. Hogy ityeg...vagy csak fityeg? Hejj irtod még a zombikat?

Maszke tu.. Részeg? Mint az atom... Léjon braát mint két egyforma jobbraát... Hejjjjjjj te bunkócska te drágaaaaa Hejjjjj te eleven fa gircses-görcsös áágaaa....

Na most akkor mostanat mi van...? De piszkosul ám.


dellfil..... vagy valami hasonló.

cseszd meg jobbraát. :DDD

2019. dec. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 LeonScottKennedy ***** válasza:

Ejj, én még a karácsony szellemében dolgozom ilyenkor is.

A zombiírtásból már nyugalmaztak úgy tűnik, mostanság leginkább a forgácsoló szerszámokat írtom, és az agysejteket itt a válaszaimmal, mint mindig.

2019. dec. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!