Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha fel szeretnék jutni az...

Ha fel szeretnék jutni az űrbe, hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Nem trollkérdés, komoly!

Tudom, kb. 1% esély van, hogy pont engem választanának. De mégis, ha európaiként meg szeretném próbálni, hogy beválogassanak egy programba, hol lehet jelentkezni? Van erre honlap?



2020. máj. 30. 23:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Olvasni én is szándékozom, rávetem magam a témára. A kérdésem az, hogy a jelentkezésnek mi volna az első lépése?
2020. máj. 31. 13:19
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A jelentkezésnek az lenne az első lépése, hogy kiírják a pályázatot, de ha ezt sem bírod megérteni, akkor tényleg felesleges jelentkezned.
2020. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22: Hova írják ki?
2020. máj. 31. 15:22
 24/28 bollocks ***** válasza:
100%
Gyakorikérdésekre, természetesen. Majd figyelj, nehogy lemaradj róla!
2020. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%

Milyen nyelveken beszélsz? Ki finanszírozza az utaztatásodat? Mi a végzettséged? Milyen projektbe tudnál hasznos módon bekapcsolódni?

Amúgy az internettel komolyan addig jutottál, hogy itt kiemeld a kérdést? :))

2020. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól sejtem a tökéletes egészségi, lelki állapot mellett az angol és orosz nyelvtudás beugró (A NASA-nál az volt). Bírnod kell az 'időhiányos' helyzeteket, amikor a feladatot nyilvánvalóan nem tudod időre megoldani, súlyozni kell a részfeladatok között (ez még egyszerű céges "felvételin" is súlyos feladattípus, egy űrhajós szituban ez úgy is kinézhet, hogy kilyukadt a kapszulla)
2020. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 TappancsMancs ***** válasza:
91%
Itt próbáltad? [link]
2020. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 TappancsMancs ***** válasza:
Kérdező ezt nem hagyhattam ki :) és boldog karit!
2020. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!