Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik az a valaha létezett...

CzeneGalaxy kérdése:

Melyik az a valaha létezett kínzás/kivégzési mód, ami talán a legkibírhatatlanabb szenvedést, fájdalmat okozta és a legszörnyűségesebb volt mind közül?

Figyelt kérdés
Tény, hogy erre teljesen egzakt válasz talán nincs is, ráadásul nem is tudjuk elképzelni, hogy valójában milyen fájdalmakkal járhattak mindezek a kínzások/kivégzések, de szerintem a középkori kínzások/vallatások lehettek a legbrutálisabbak mind közül, azokhoz képest még a keresztrefeszítés is egy semmiség (még a bibliai, Jézus-féle változatot tekintve is, tehát ostorozással és a többivel együtt).

2020. jún. 21. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... bronzbika?

Az ugrott be elsőnek.

2020. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De igazából ha belédnövesztenek egy bambuszt az is kegyetlen tud lenni - el nem tudom képzelni, de belegondolni nem kényelmes. Kínai kínzás volt talán? Nem tudom pontosan.
2020. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A kerékbe törés sem volt éppen kíméletes kivégzési mód.
2020. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mind ugynaolyan szar szerintem, csak másképpen. De ami hosszabb ideig tart, és tudod hogy meghalsz, de nagyon lassan fog bekövetkezni, az a legrosszabb. Első kettő voltam.
2020. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehetett nagyon szar, amikor lovakkal vagy valamilyen eszközzel széttépettek egy embert.

+ Élve elégetés.

2020. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minél lassabban történik a kivégzés, és minél nagyobb fájdalommal jár, annál szörnyűbb.

A kínaiak ezeket a borzalmakat mesteri szintre emelték.

Nagyon sokféle kivégzési módot eszeltek ki, egyik kegyetlenebb volt mint a másik.

Ezek között sorrendet felállítani, vagy valamelyiket kiemelni, szinte lehetetlen.

Én, teljesen szubjektíven, talán a hordó általi, vagy a harang általi kivégzéseket tartanám a legrosszabbnak, de azt ajánlom neked, olvasd el a "Kínok kertje" című, erről szóló könyvet.

Ott válogathatsz a borzalmasnál borzalmasabb eljárások között.

2020. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kínzás alatt "csak" kínzást értesz, vagy bele is kell halnia.

Bizonyos értelemben az a legkegyetlenebb kínzási mód, amikor az embert bezárják egy sötét helyre, és onnan többet nem engedik ki. Úgy 3 nap alatt szomjan hal, az sem egy kényelmes halálnem.

2020. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a karóba húzást annyira profi szinten művelték, hogy a karóval elkerülték a létfontosságú szerveket, és egy-két napig is élhetett még az áldozat, keresztülszúrva és felállítva valahol egy út szélén.
2020. jún. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
A kínaiak csinálták azt hiszem hogy fejjel lefelé kikötötték az embert és élve ketté fűrészelték az ágyéktól kezdve. Mivel fejjel lefelé volt így az agynak jó volt a vérellátása és volt, hogy már a mellkasnál tartottak de még élt az illető.
2020. jún. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a keresztre feszítés is elég borzasztó kivégzési mód, még ha nem is szögezték oda minden esetben az embert. Napokig lógni rajta még a tüdőt szét nem esik és a varjak meg a rovarok ellen se tudsz védekezni.
2020. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!