Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Muskról?

Mit gondoltok Muskról?

Figyelt kérdés

Minden féle vélemény jöhet Elon Muskról-természetesen tudományos szempontból!


Majd én is le írom.



2020. okt. 8. 18:09
1 2 3
 11/23 Wadmalac ***** válasza:
43%
Nem, ő a muskétát.
2020. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
0%
Én ezt sajnos csak szexuális szemszögből tudom megközelíteni... De azt nagyon🤪
2020. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Wadmalac ***** válasza:

"ezt sajnos csak szexuális szemszögből tudom megközelíteni."

Mármint Musk-ot?


:D

2020. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Határozottan igen!
2020. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Wadmalac ***** válasza:
100%
Hát nem az a monogám lekötött fajta, sok sikert.
2020. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

Hát hogy van mögötte egy olyan állam, ami mindig kihúzza a szarból, amikor a csőd közelébe kerül, mert too big to fail, akkor úgy nem nehéz nyerni sokadik nekifutásra. Nyilvánvalóan az is kapóra jön, hogy ez a bizonyos állam olyan harmadikvilágbeli országokat igáz le a nyersanyagkészleteiért, amilyet csak akar. Aztán mindenki igyekszik Muskátli zsenialitását felszopni, mert a "csodával határos módon" olcsón le lettek zsírozva a beszállítói, amire nyilvánvalóan más nem lehet képes, csak egy ilyen zseni.

[link]

Nemrég a huaweit is kitiltották, a tiktokot is átjátszották az amerikaiak kezére, de még mindig nem esik le sokaknak, hogy miért szinte csak amerikaiak a nagy techóriások.

2020. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Hát hogy van mögötte egy olyan állam, ami mindig kihúzza a szarból, amikor a csőd közelébe kerül"

Hát igazi csődközelben egyszer volt. Amikor az első Falcon repülésén vagy leesésén állt, hogy csődbe megy-e, mert beleölte a komplett tőkét a fejlesztésbe.

És repült és nem ment csődbe.

Nem mert agyontámogatták, hanem mert létrehozta az eladhatót.


Szóval hagyjuk már az ilyen geopolitikai "érveket", annak a megszólására, amikor valaki tényleg tesz le az asztalra újat és hasznosat.

2020. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jajaja mészárost se támogatják agyon, önerőből lett az aki.
2020. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

#18: Ez most hogy jön ide?


A témához nem sok köze van annak, hogy mindenkit utálsz, akinek több pénze van, mint neked.

2020. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
A fanbase mindent személyeskedésbe fullaszt, így nem lehet rámutatni a tekintélyelvű kapitalizmusban az éppen aktuális megváltó problémáira. Hát sajnálom, hogy nem fejthetem ki a mondandómat. Mondjuk te legalább Muskkal ellentétben nem pedózod le azt, akivel más véleményen vagy.
2020. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!