Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet attól...

Szerintetek lehet attól èrtelmes valaki,hogy az iq tesztje nem magas?

Figyelt kérdés
Nekem pszihiáterèrt 91-et,ès örültem volna,ha magasabbat mutat.Amíg nem tudtam meg,hogy mennyi az az annyi,de amióta szembesültem vele,nemtudom mennyire van èrtelme fejleszteni magam,ha ennyi.Szerintetek hogyan lehet növelni?

2020. dec. 6. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Az intelligencia és a tudásszint két különböző dolog, nem keverendő össze. Az IQ tesztek alapján nem érdemes semmiféle komolyabb következtetést levonni. Ennek fontosságát elsősorban kevés tudású emberek szeretik erősen felnagyítani.
2020. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hátha a kicsit átlag alatti iq-d miatt nem akarod képezni magad, akkor lehet mégis abban valami, hogy az alacsonyabb iq-val rendelkező emberek ostobábbak. Egyébként semmi jelentősége, csak egy szám. Ha a normális szint alatti az valószínűleg nem túl jó, bár az sem azért mert rosszul mutat, hanem mert beszűkíti a lehetőségeit az illetőnek, de lehet ettől jó szakember, sikeres ember.
2020. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pont,hogy szeretnèm fejleszteni magam.
2020. dec. 6. 16:06
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak most úgy èrzem kicsit elvette a kedvem pillanatnyilag a tanulástól,hogy ennyi.
2020. dec. 6. 16:11
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Az IQ szint nem fejleszthető! Az csak egy statisztikai eloszlásban származtatott adat, semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire értelmes vagy nem értelmes az illető.
2020. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
*eloszlásból
2020. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
De, fejleszthető az IQ. Jó, nem lesz a kérdező Sheldon Cooper, de pár ponttal feljebb lehet vinni. Képezte magát, tanuljon. Kissé alacsonyabb IQ-val lehet, hogy lassabban megy, de messzire el lehet jutni.
2020. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg nem bántásból, de lenne egy javaslatom, hol kezdd az önfejlesztést.


Amikor szöveget írsz, megpróbálhatnál a pontok és vesszők után szóközt hagyni.


Ha így teszel, már csak az írásod alapján is értelmesebbnek látnak mások, ami visszahathat idővel az életedre is. Csak egy apróság, de szép írásképpel sokkal komolyabban vehető vagy. (Igen tudom, nekem is van még hova fejlődnöm, nem muszáj beoltani, de nem sértődöm meg, ha mégis.)

2020. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
#7 Az IQ szint azt méri fel, hogy adott pillanatban, adott életkorban mekkora a személy intelligenciahányadosa. Ebből következik, hogy nem fejleszthető. Amit mondasz az kb. olyan, hogy 3-as lett a dolgozatom, de fejleszthetem... Na ja, csak a javított az már egy másik dolgozat lesz.
2020. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, a helyesírás az egyik ami sokatmondó.( Most pl. meg kellett néznem, hogy a sokatmondó-t egybe írjuk vagy külön. De vettem a fáradságot.😊)
2020. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!