Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek; 13 éves,161-62cm...

Szerintetek; 13 éves,161-62cm magas,51-52 kilo. Nagyon sok? :\ mennyit kéne fogynom? Ugyanis a combomon, a hasamon, és a fenekemen van némi felesleg.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm (:
2010. aug. 30. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem pont jó de ha úgyérzed h nem tetszel maagdnka akkor tornázz, hogy feszesebb legyél, és figyelj a kajákra
2010. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

És tudnál ajánlani vmi videot pl? vagy bármit..

2010. aug. 30. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sok...

Fogyjál egy kicsit is nézz ki így: [link]


Istenem NEM VAGY KÖVÉR!!

EMBER GONDOLKOZZ !!

2010. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most nem erről van szó :SS

a csípőm széles.. a fenekem nagyobb mint kéne lennie.. hassammal már megbékéltem.. de sehogyse jo :\\

2010. aug. 30. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

-.- -.-

AZÉRT SZÉLES A CSÍPŐD, MERT SERDÜLŐKORBAN VAGY! A lányoknak a csípőjük, a fiúknak a válluk szélesedik ki. A hátsód is azért "gömbölyödik", mert nősz. Később ott feljebb is nőni fog :)

Egyébként pont jó a súlyod, te anorexiás p*csa!

2010. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Októberben leszek 14, tehát 13 vagyok. és inkább 52-53kg és egy két centivel magasabb is.

:'( No gyere sírjunk, aztán alapítsuk meg a molett nők egyletét...

2010. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
b+...
2010. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

legelső hozzászóló vagyok

figyusztok nem biztos h olyan jó az alakja, most komolyan, hiába vékony az adatokból, de ha nem tornázik akkor lehet h van rajta háj

most nem azért én 166cm vagyok és 64 kilo, kiírnám azt egyből kövér, de nem komolyan, mindenki azt modnja h úgy 55 lehetek, jó mindennap futás, bicikli, súlyzás, stb.. sok fehérje, és tényéeg nincs rajta úgymond háj, lapos a hasam, a combom kemény és ezt msot nem nagyképűségből írtam..

szóval ha nincs megelégedve magával már ilyenkorban az nem jó, akkor tényleg változtasson csak ne essen át a másik oldalra (anorex) de mind mondtam a súly és a magasság araány tökéletes, ha nem tetszel magadnak akkor egy kicsit izmosodj, és ne egyél annyi chips, csoki, kóla féleséget arra amúgy sincs szükség, de ne fogyózz és ne is koplalj, ugynaúgy normálisan egyél, főzelék, leves, pékaruk, zöldség-gyümölcs tejtermékek

le lehe pontozni én így látom

ja és a csípő a lányoknál tényleg széles, nem tudod beljebb tolnia csontod, de nem is baj sztem nem csúnya:)

2010. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

csöppet sem vagyok anorexiás :)) ..

ha a véleményed kb annyi hogy b+... jofejvagy.. ;)

utolsó válaszoló, köszönöm, hogy nem küldesz el a picsbee..

anorexiáig amugy nem tudnék eljutni.. nekem az elképzelhetetlen hogy ne egyek + ha nem ennék, anyum megtömne :S


köszönöm, a normális válaszokat.

2010. aug. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!