Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha egy nap arra...

Mi lenne ha egy nap arra ébrednél, hogy rajtad kívül minden emberi lény eltűnt?

Figyelt kérdés

Persze egy ideig örülne mindenki, mert azért ok hogy hiányzik a család, de hurrá nincs több meló/suli, ingyen megtehetne/megkaphatna egy rakás klassz dolgot, elköltözhetne bárhová (bár azért Amerikának necces lenne egyedül nekiállni hajóval/repülővel), aztán kezdene unalmassá válni.

De inkább tudományos értelemben érdekel, ezért is írtam ebbe a kategóriába. Meddig lenne elég a bolti kaja? Évek múltán találnánk olyan élelmiszert, ami még ehető, vagy el kellene kezdenünk magunknak kitermelni? Áram, internet, gáz stb meddig lenne, ha senki nem figyelne ezekre a dolgokra? Ha elkapunk valamilyen komolyabb betegséget közben, mennyi esélyünk lenne túlélni orvosok nélkül? Én úgy képzelem, hogy pár évig nagy luxus lenne, aztán mikor minden kajának már lejárt a szavatossága, akkor el kellene kezdeni kitalálni, hogyan fogunk egyedül termeszteni és megélni. Persze ez még a könnyebbik fele lenne, mert falura/tanyára költözve elintézhető. Aztán mi lesz ha leáll az áram, a gáz, a fűtés? Ha senki nem felügyeli ezeket a dolgokat, egy idő után gondolom (bár ebben nem vagyok biztos) annak is lőttek. Jöhet a favágás, hogy télen ne fagyjunk meg, internetezés/filmezés/játék helyett olvasás mint szabadidős tevékenység, stb. Ti meddig bírnátok ki egyedül szerintetek?



2021. febr. 18. 17:25
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
45%
#28-as, a benzint hogyan tárolod? Tudtommal nem áll el csak úgy bármeddig.
2021. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!