Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az mRNS vakcina miért nem tud...

Az mRNS vakcina miért nem tud beépülni a genomba?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá, hogy amennyire tudtam utánanéztem, de érdekel a téma, szóval örülnék, ha egy hozzáértő pontosan le tudná írni a miértjét. Én azt olvastam, hogy a fő oka, hogy ez szembemenne a molekuláris biológiai centrális dogmájával és mert az mRNS nem tartalmaz NLS-t. Valaki ezeket ki tudná fejteni?

2021. márc. 7. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 Prokopf ***** válasza:
0%

#20

Sadam87


Vizsgáljuk meg a dolgokat egy speciális szempontból:

Mi egy lényegi közös jellemzője az AIDS- és rákfajtáknak?

Szerintem a sejtek apoptózisra való képességének leállítása.

Mi egy lényegi különbsége?

A rák (betegség) a sejtosztódást nem állítja le.


Most írd le az összes posztkovid jellemzőt (kivétel nélkül!) egy üres papírlapra, és tedd fel a következő kérdést:

"mi a baja ennek az embernek?"

(Felejtsd el a posztkovidot, a betegségeket, csak a kérdésre koncentrálj!)

Ha tudod a választ, akkor te is kezdhetsz pánikolni (akkor azt is tudod, hogy miért nem lehet nyilvánosságra hozni, és mi volt a kezdeti általános kormányzati pánikok értelme)

Nyilvánvaló hogy innentől offenzívába kellene átmenni a vírus ellen.

2021. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 sadam87 ***** válasza:
91%

"Mi egy lényegi közös jellemzője az AIDS- és rákfajtáknak?

Szerintem a sejtek apoptózisra való képességének leállítása."

Öhm... A HIV pont apoptózist tud indukálni a limfocitákban...

[link]

[link]

(És egyébként a ráksejtekben sem feltétlenül minden apoptózist kiváltó útvonal hibás.) Szóval ez az érvelés nem lett sokkal jobb annál, mint ami a 19. válaszban volt.

Egyébként ez hogy jön a koronavírushoz???


"Most írd le az összes posztkovid jellemzőt (kivétel nélkül!) egy üres papírlapra, és tedd fel a következő kérdést:"

????

Nem vagyok orvos, passzolnék...

"Nyilvánvaló hogy innentől offenzívába kellene átmenni a vírus ellen."

?????

Mi lenne, ha célozgatások helyett leírnád, amire gondolsz?

2021. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 Prokopf ***** válasza:
0%

#22

Pont azért tudnád megtalálni a helyes választ, mert nem vagy orvos. Ebben többet nem segíthetek, mert csak ha magad rá tudsz jönni, akkor vagy feltételezhetően eléggé intelligens, hogy tartsd a szád is.


Amúgy keress frissebb forrásokat AIDS-apoptózis viszonylatban (nem állítom, hogy az 1997-es májusi cikk teljes mértékben elavult, de azt igen, hogy korlátosan igaz.


A többit kérdésben már kiírtam.

2021. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 sadam87 ***** válasza:
91%

#23

Az alusisakot felvegyem elmélkedés közben?

"Amúgy keress frissebb forrásokat AIDS-apoptózis viszonylatban (nem állítom, hogy az 1997-es májusi cikk teljes mértékben elavult, de azt igen, hogy korlátosan igaz."

Az ugye feltűnt, hogy a másik cikk 2010-es???

És 2017-es cikk elég friss?

[link]

Nem volt nehéz cáfolni az egyetlen állítást, amit leírtál. :D

2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 Prokopf ***** válasza:
0%

Alusisak nélkül is 2021 van. Az egészet nézd, ne csak a részeket.

Amúgy elnézésedet kérem, hogy túlbecsültem a képességeidet.

2021. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
86%

#25

Ha valami tmondani akarsz, akkor mondd el. Ennyi.


Az ilyen "jüjj rá magadtól", meg "az út a lényeg amíg eljutsz a megfejtésig" jellegű álbölcsességek valójában a sarlatánok ismérvei.


Ha tudsz valamit, akkor mondd el. Ha nem tudsz semmit, akkor ne csinálj úgy, mintha tudnál.

2021. szept. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:

En lehet ertem, mire gondol a Prokopf. Volt mar errol tudomanyos eszrevetel is, hogy tkp a virus evolucios szempontbol “okos” vagy “manipulativ” ha ugy tetszik, hiszen akarcsak a HIV (ami celzottan az immunrendszert tamadja meg azzal hogy ratapad a feherversejtekre), a koronavirus is az immunrendszert bolonditja meg eloszor, ami a gyakorlatban abban nyilvanul meg, hogy a fertozes utan nem jelentkeznek rogton a betegseg tunetei, pont ugy mint a HIV virusnal sem. Es ez nem a lappangasi idoszakkal van osszefuggesben, hanem azzal hogy a fertozott szemely mar konkretan beteg, pusztulnak a szovetei, fertoz is mint az ánti, csak eppenseggel aszimptomatikus, nem mutatja a tuneteket.


Ha felveszem az alusapkát, na jo viccet felreteve… akkor belemerészkednék egy olyan elmeletbe, miszerint a koronavirus tovabbra is bennunk van, lehet evekig/honapokig csak nincsenek tunetek, majd 3-4 ev mulva pedig ugyanaz fog tortenni mint a HIV eseteben, hogy nem tud leallni a feherjeszintezis es annyira elpusztulnak a szovetek, hogy akkor mar valoban lesznek tunetei a betegsegnek.


Mondjuk ez az elmelet megcafolhato azzal, hogy szerologiai vizsgalattal ugyis ki lehetne mutatni a virus jelenlétét.

2021. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 Prokopf ***** válasza:

#27

Bocs, részben hasznosnak tartom a válaszod.

2021. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
Miert csak reszben?
2021. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 Prokopf ***** válasza:
Mert nem biztos, hogy szerológiaival ki tudod mutatni.
2021. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!