Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol tanulós appok?

Angol tanulós appok?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani olyan alkalmazásokat, amelyekkel megtanulhatok angolul? Fontos, hogy olyan legyen, ami nem ilyen elismétlős, mert az sztem csak az ejtést szolgálja én viszont szavakat, mondatokat szeretnék tudni. Nagyon sokat próbáltam már, de valahogy egyik sem az igazi, nem segített egyik sem valami sokat.

Esetleg valakinek van valami bevált angol tanulós alkalmazása?

Előre is köszönöm a válaszokat! És bocsi, hogy ennyire össze-vissza írtam le.



2021. ápr. 6. 12:51
 1/9 anonim válasza:
100%
duolingo nekem szinte mindenben segített. kicsit idegesítő, meg sokat kell gyakorolni. de szerintem filmek nézése angol felirattal/angol nyelven is sokat segít.
2021. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a válaszod!

2021. ápr. 6. 13:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj és azt még hozzátenném, hogy fontos, hogy ingyenes legyen.
2021. ápr. 6. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
BBC Learning English
2021. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi kettes!
2021. ápr. 6. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:

A Doulingo tényleg a legjobb ingyenes applikáció főleg (MOD) változat, ha nem akarsz minden lecke végén reklámokat bámulni.


Én jelenleg ezt haszálom: Learn English 1.6.5

Több nyelven magyarul is használhatod.


Nagyon figyelj oda, mert én az applikációt benéztem, azt hittem az ott reklámhívatkozás, nem az "érmének néz ki".

Vannak különböző témakörök. Önálló szavak, ezekkel több példamondat. Tesztek, 4 szóból kiválasztani a keresett szót. Tesztelheted a kiejtésed is. Akkor ami a legnehezebb tesztfeladat az írás kb. Ilyen:

(Elég - ghenou)és persze mindig kérhetsz segítséget ebben az esetben az "e" villogna rányomsz és a szó elejére ugrik. Enough, és mindig kimondja a "ináf" ha akarod, ha nem a szót, így beleragad a füledbe, nem géphang , emberi hang, hol női, hol férfi.


A legkomolyabb, amikor a példamondatokat teszteled, igencsak rögzül a helyes angol szórend. Természetesen itt is MOD változattal tanulok.

2021. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod #6!
2021. ápr. 6. 20:20
 8/9 anonim válasza:
100%
Xeropan
2021. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi #8
2021. ápr. 7. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!