Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jelenlegi hivatalos állás...

Jelenlegi hivatalos állás szerint még egyetlen Földön kívüli égitesten sem találtak életet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 23:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Pedig nem trollkodtam. Nekem úgy tűnt az első belém kötő válaszoló kezdett el trollkodni.
2021. máj. 19. 09:32
 12/37 Wadmalac ***** válasza:

Hát maga a kérdésfeltevés is már egy sugalló, alaptalan állítástartalommal van megfogalmazva.

Nem Elon Musk van rákattanva a Marsra, hanem globálisan űrkutatásilag az a következő célunk, nem neki, hanem az egész emberiségnek.

Amiben ő eltér az "átlagtól", hogy jóval korábban, jóval nagyobb léptékben gondolkodik marsi letelepedésen, mint mondjuk a NASA és egyben ő is tesz ezért jelenleg a legtöbbet.


Tehát a kérdés-megfogalmazás már kritikákat válthat ki válasz helyett.


Ha azt kérdezed, miért kék a narancs, válaszként azt fogod kapni, hogy hülyegyerek, nem kék a narancs.

Ez nem troll válasz, bár nem is a kérdésre válasz, mert arra nincs helyes válasz.

2021. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Kérdező. A 7-es írásodra reagálva:


Ezek teóriák, nem is, a teóriáknak általában van valami alapjuk vagy tudományos magyarazát.


Mi köze ennek egyáltalán a hivatalos állásponthoz? Valaki kitalálta, hogy szürke idegenek vannak a NASAnál. És akkor mi van? Ez mese, halandzsa:D


A lényeg, hogy nem találtak még ÉLŐ, LÉTEZŐ Földön kívüli életet, más bolygókon, naprendszerben.


Sőt ha ezt megtudnánk (és ezt nem lehet könnyen eltitkolni vagy álcázni) azt nem kellene bizonyítani vagy teórizálni mert lenne róla egy Fénykép vagy Videófelvétel. Ha te látnál egy fényképen valami élőlényt, ami egyértelműen nem hamísitott nem CGI és pl a Jupiteren (például) akkor azt nem kell bizonyítani. Ott lenne az egyértelmű bizonyíték. Érted?

2021. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Oké, ha bevizsgálnak egy felvételt, hogy igazi-e. De ha nem közlik le a tévében, nem írják meg a wikipédián vagy az újágokban, akkor híába van a kezedben egy hitelesített alien vagy ufo fotó, nem fog érni semmit. Nem egy olyan felvétel van, amiről vizsgálat után kiderült, hogy nem volt manipulálva. Ekkor szokták azt mondani, hogy valósághű bábú/jelmez/idegen űrhajónak kinéző drón van rajta.

Az emberek csakis azt fogják elhinni, amit a hivatalos szervek kiadnak, mert egy pillanatig sem fordul meg a fejükben, hogy talán ők bizonyos érdekel miatt eltitkolnak valamit.

Akármit kiradírozhatnak a "hivatalos" képeikről következmények nélkül. Mert ha egy random ember bebizonyítja, hogy a felvételeik milyen módosításokon estek át, akkor lehet, hogy az arra nyitottak meg fogják nézni a videót, de soha nem lesz belőle szenzáció, mert a tömeg nem fogja elhinni.

2021. máj. 19. 16:54
 15/37 anonim ***** válasza:

Jó, és miért akarná bárki módosítani vagy hamisítani?


A NASA miért tartaná titokban? Kiszivárogna az infó, miért akarná valaki megcáfolni ha csak nem agyatlan vallási fanatikus vagy ilyesmi?


Nem akarnak szenzációt. Mindenki találni akar Földönkívűli életet.

2021. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Számos oka lehet, amiért jobb a földönkívüli életet titokban tartani. Pl. mert nagyobb eséllyel adnának igazat annak a több millió embernek, akik azt állítják, hogy idegenek rabolták el őket.

Vagy, bár ez olyan jóindulatú, hogy nem tudom elképzelni a kormányoktól: azért, mert az emberek más bőrszínűekkel sem képesek meglenni. Akkor mi történne a világunkkal, ha más intelligens fajok járkálnának az utcán? Felborulna az amúgy is gyenge lábakon álló béke.

Amúgy ez egy nagyon érdekes téma. Írok majd ki külön kérdést.

2021. máj. 19. 17:13
 17/37 anonim ***** válasza:
Lehet erről elmélkedni, de ha valami sztorit írnak elől, akkor nem árt ha hihető egy kicsit. Én el tudom képzelni hogy a piramosakat az ufók épitették az ókorban. Ez nem baj, érdekes, csak nem kell azzal foglalkozni, hogy kik hisznek benne. Lehet hogy 2 milliárd elhiszi. Attól még nem találtunk ufókat, ez egy elmélet és kész.
2021. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Persze a kormány eltitkolná az ufokat mert a feketéket megvetik🤣


És Elon Musk is titkolja mert lehet hogy rasszista. Én is kitudok ilyeneket találni.

2021. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Engem érdekel amiket írsz meg megosztosz, de néha aggódok érted.

"Számos oka lehet, amiért jobb a földönkívüli életet titokban tartani. Pl. mert nagyobb eséllyel adnának igazat annak a több millió embernek, akik azt állítják, hogy idegenek rabolták el őket."

Ennek pl. mi értelme? Miért ne adnának igazat az elrabolt embereknek, ha kiderül hogy van földönkívüli élet?

2021. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Éppen azt írtam, hogy nagyobb eséllyel adnának.
2021. máj. 19. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!