Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jelenlegi hivatalos állás...

Jelenlegi hivatalos állás szerint még egyetlen Földön kívüli égitesten sem találtak életet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 23:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
És? Az baj? Azért titkolná el a kormány, mert nem akarna igazat adni?
2021. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"Nem egy olyan felvétel van, amiről vizsgálat után kiderült, hogy nem volt manipulálva"

Mutass már ilyeneket! Kíváncsi vagyok.

2021. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

"Az emberek csakis azt fogják elhinni, amit a hivatalos szervek kiadnak, mert egy pillanatig sem fordul meg a fejükben, hogy talán ők bizonyos érdekel miatt eltitkolnak valamit."


És te a kormánynak hiszel vagy bizonyos embereknek vagy a saját szemednek?:D Szerintem annak lehet hinni, aki a felvételt csinálta, főleg ha tudós vagy űrhajós. Ha már a saját szemünknek nem hiszünk.

2021. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Én a saját agyamnak hiszek
2021. máj. 19. 21:25
 25/37 anonim ***** válasza:
Miért foglalkoztat a hivatalos álláspont?
2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Még valami. Szerinted a netre nem kerülne fel? A neten úgy terjed az ilyesmi mint a futótűz. Youtubera felrakják a videót, puff, fél órát 500 millió néző. Akik nem látták annak elmondják, hogy "nézd már ott egy igazi ufo! Végre idegen fajt találtak!" Csak a szibériai informatikafób nem tudná meg vagy még ő is.
2021. máj. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Kismillió "igazi ufo" videó van. Ezt már nem lehet eljátszani. Ha ilyen könnyelmüek lennének az emberek, akkor már a szellemek, a yeti vagy éppenséggel a levitáció létezését is elfogadták volna, hiszen rengeteg ilyen videó van.
2021. máj. 20. 10:28
 28/37 anonim ***** válasza:
Biztos hogy igazi?
2021. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Azért raktam idézőjelbe. Habár hiszek a földönkívüliek létezésében, szkeptikus vagyok a legtöbb felvétellel kapcsolatban
2021. máj. 20. 11:31
 30/37 Wadmalac ***** válasza:

"Kismillió "igazi ufo" videó van."

Az idézőjel jogos. A mai CGI mellett már tényleg az sem igaz, amit látunk.

A hivatalos videók az US Navy részéről meg mutatnak VALAMIT, ami hitelesen ott volt, de nem tudjuk, mi az.


"Ezt már nem lehet eljátszani."

Hát, de.

Nem tudom, mit nem lehet eljátszthatónak hinni, amihez csupán egy vagy pár ember csalása kell, miközben el lehet hinni olyan konteókat, amihez SOK EZER ember közös titkolózása, hazugsága kéne.

2021. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!