Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jelenlegi hivatalos állás...

Jelenlegi hivatalos állás szerint még egyetlen Földön kívüli égitesten sem találtak életet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 23:32
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Tudsz olyan ufó videót mondani, aminek 500+ millió megtekintése van? Csak mert én még nem láttam. De azonnal megváltoztatod az álláspontomat, miszerint csak az arra fogékonyakat érdekelnek az ilyen videók, ha mutatsz egyet. Az átlag ember azt mondja "ez csak kamu lehet" és meg sem nézi, vagy meg néz egyet, de továbbra is kamunak gondolja. Megosztani meg hajszálnyit sem fogja érdekelni.


"SOK EZER ember közös titkolózása, hazugsága kéne"


Valóban nehezen elhihető, hogy sok ezer ember képes ugyanazt a titkot megőrizni - ugyanakkor sok híresség tragikus halálát ahhoz kapcsolják, hogy nem tudták tartani a szájukat. Pl. Diana hercegnő vagy Kennedy elnök. Mivel a legfelsőbb hatalomról beszélünk, azokról akik a médiát, a rendőrséget és minden hatóságot irányítanak ezért eleve nem mernek köpni. Ha az egyik láncszem gyenge, azt leszakítják.

2021. máj. 20. 11:55
 32/37 Wadmalac ***** válasza:

"Tudsz olyan ufó videót mondani, aminek 500+ millió megtekintése van?"

Nem, de nem is tudom, mire lenne érv.

Ha lenne a videók között legalább egy, amit hivatalosan igazoltan ott élőben is látott pár száz, ezer szemtanú és azok ugyanúgy is írják le, akkor már van némi hitelessége.


"sok híresség tragikus halálát ahhoz kapcsolják, hogy nem tudták tartani a szájukat"

Nem mindegy, miben, hány ember által ismert titokban.


A legtöbb konteóhoz sok-sok ezernyi kussoló ember kéne, és nem vezető politikusok, hírességek, hanem rengeteg átlagember is.

Mondom rengeteg. Szóval rengeteg embert kéne meg is figyelni, hogy ne pofázhasson.

Amihez megint rengeteg megfigyelő kéne.

És ki őrzi az őrzőket?

Ez adja az irrealitást.

2021. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Igaz hogy én hoztam fel de miért akárná valaki titkolni vagy álcázni az ufókat? Még mindig nem értem.
2021. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hát azt én sem értem.

Ha valami mögöttes szándékkal lennének itt, elég lenne AZT titkolni.

2021. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Írtam példákat
2021. máj. 20. 17:09
 36/37 Wadmalac ***** válasza:

Mire?


Lady Di?


totál konteó.


Kennedy?

Vagy igaz, vagy nem, de ott nem is kell ezernyi embert kussoltatni.

2021. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha azt feltételezzük, hogy vannak humanoid idegen fajok, akkor lehet hogy járkál néhány a Földön. De:

- az emberi faj annyira különleges hogy szinte lehetetlen hogy létezik egy hasonló. Nem tudhatjuk milyenek. Lehet hogy óriási 7 karú lények akiknek nincs szemük.

-ugyanúgy érvényes rájuk a fizika szabályai. Mi ki tudunk lőni egy szondát az űrbe 10 ezer km/másodperces sebességgel. Ezzel is 70 ezer év a legközelebbi csillag. Lehet hogy az ufók feltaláltak egy gyorsabb rep módot amivel maguk is közlekednek és 20 év alatt érnek az A Centauriról. De kötve hiszem hogy megéri nekik a Földre jönni és elrabolni, kísérletezni embereket.

Elöször meg is kell találniuk minket.

És nem biztos hogy az idegenek titokban tartanák magukat. Lehet hogy egyböl megpróbálnak velünk kommunikálni.

2021. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!