Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az orvosok nem tudják visszaho...

Az orvosok nem tudják visszahozni halott szeretteinket az életbe? Hiszen 8 évet tanultak az egyetemen úgyhogy elvárnánk tőlük.

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 13:35
1 2
 11/18 Szirty ***** válasza:
82%

" A testünk lényegében egy kolonc, ami csak korlátoz minket."


Nélküle sokkal többre lennél képes ugye?

2022. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Ne higgy ezeknek, kérdező, csak félre akarnak vezetni, én orvos vagyok, tudom. Ha akarnánk, mindenkit vissza tudnánk hozni a halálból, de meg van nekünk tiltva. A magyar orvosok Brüsszelből kapják a fizetésüket euróban, a bankjegyeket a Soros nyomja a vólsztrít alatt egy pincében kézisajtón.
2022. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, még a papok is csak eltemetni képesek a halottakat, pedig nekik lenne a legtöbb esélyük arra, hogy visszahozzák őket az életbe, mivelhogy - állítólag - a mesterük ezt meg tudta tenni, bár ugye ebben csak hinni lehet, vagyis nincs bizonyítva, dacára, hogy a Biblia ír ilyesmiről, bár ezt éppenséggel csodaként tartják még ott is számon.

Ehhez képest az újraélesztések száma,amikor a klinikai halálból orvosok, vagy egyszerű mentősök visszahoznak az életbe már a halál küszöbén álló embereket, mindenképpen az orvostudomány hatalmas fejlődését bizonyítják.

2022. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
61%
A pap feladata feltámasztani a halottakat, nem?
2022. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Főnöküknek ment.
2022. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Összekevered a paladint az orvossal.
2022. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

9


Pedig a "tervezési" hibákkal együtt is csodálatos az emberi szervezet, engem legalábbis lenyűgöz. Ha gondozod, vigyázol rá, több dologra lesz képes!

2022. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen bonyolultakat tudsz kérdezni, gondolom repülni is tudsz. Egy ilyen kérdés esetén ez elvárható tőled...
2022. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!