Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a jövő tudósai meghajlítják...

Ha a jövő tudósai meghajlítják a teret, annak mennyire lesznek súlyosak a következményei?

Figyelt kérdés
A gyerekek attól még lemehetnek focizni?

2022. ápr. 16. 02:39
1 2
 11/14 TappancsMancs ***** válasza:
87%
Globális mértékű hatást szerintem nem tudnak majd csinálni, lokálisat inkább és kérdés a lokális mérete ...?
2022. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De én bízom a jövőben, ill. O.V. dédunokájában, hogy az esélyegyenlőség jegyében kiharcolja majd országunknak, hogy hazai pályán, jelentős térgörbületben játsszuk le nemzetközi mérkőzéseinket. Már most trenírozni kellene erre.
2022. ápr. 16. 12:06
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mintha azt kérdeztem volna, hogy volt-e a hétvégén súlyos közlekedési baleset, és azt válaszolták, hogy igen, az 1 éves járni tanuló Pistike elesett, és elsírta magát."


Nem rosszból kérdező, de te pedig negatív hatásnak a focizás ellehetetlenítését hoztad fel. Az mennyivel komolyabb probléma szerinted?

2022. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát... ez a fórum valahogy elég nehezen kezeli a tudományos problémákat.

Pedig már itt is volt róla szó: [link]

Eleve azzal indul a dolog, hogy naprendszer belsejében ilyet használni tilos lesz.

Kell még tovább taglalni?

Egy gravitációs eszköz hatása árnyékolhatatlan - ÉS még ráadásul úgy számolják, hogy ez elég masszívan sugározni is fog, minden irányban.

2022. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!