Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Sok okos ember könyveket...

Sok okos ember könyveket olvas de mi az oka annak hogy sok könyv semmit sem mond?

Figyelt kérdés

Cuki kérdés következik!


Nem tartom magam okos embernek, csak intellingensnek. Nekem ilyen ügyvédi agy meghaladja a képességeim.

Regényt nem szoktam olvasni, időpocséklásnak gondolom.

Viszont pszichológiát, tréningkönyveket igen. Na mar most, nem tudom én hanyadik könyvet rágom el, de azt veszem észre, hogy amiket leírnak benne, azokat magamtól is tudom. Tiszta pénzkidobás, és teljesen elment a kedvem a könyvolvasástól. Tehát most akkor hogy jön az össze, hogy sok okos ember könyvekből tanul? Persze az orvoslás téma az megint más, arról valóban olvasni kell.

Totó: Tippeld meg a korom!


2022. ápr. 27. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tréning biznisz nem mond semmit. Valósítsd meg, gondolj rá, mantrázd, vonzd be. Üres fecsegés az egész. Esetleg annyi haszna lehet, hogy ha másnak megy nekem is mehet alapon az ember eröt vesz magán és végigszenvedi az utat.
2022. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jól elmaradtál kortársaidtól. Aki 32 évesen olyant ír, hogy intelligensnek tartja magát, annak az agya a 13 éves szinten mozog.

Viszont van itt egy hatalmas ellentmondás, mert aki a regényeket időpocsékolásnak tartja, az meg a tíz éves szint.

2022. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A "cuki" kérdésedből annyit lehet felelősséggel kikövetkeztetni, hogy átlagon aluli intelligenciával rendelkezel - kedves Kérdező!


A pszichológia és korporációs rabszolgatréning-könyvek olvasása célszerű, de csak mértékkel, fejlett személyiséggel és valós szakmaisággal.


Szoktál olvasni természettudományos monográfiákat? Értesz valamilyen komolyabb mérnöki szakterülethez? Tudod hogy működik a mobilod kijelzője? Tudod hogyan készül az ammónium-nitrát műtrágya? Hányfajta műanyagot ismersz és tudsz szakszerűen használni konstrukciós célokra? Tudnál diszkrét elektronikai alkatrészekből építeni egy használható rádió adó-vevő berendezést? Képes lennél egyszerű programozási nyelven megírni egy mezei alapművelet-kalkulátor funkcióját adó számítógépes programot? Tudod hogyan készül nagyiparilag a kénsav? Tudod miért van 3 kivezetése a legegyszerűbb lézerdiódának is a legközönségesebb CD lejátszóban? Egyáltalán érted, hogy a CD-re hogyan fókuszál a lézer és hogy követi mechanikai kapcsolat nélkül a normával megengedett 100 sornyi excentricitást is? Tudsz egyáltalán valamit is a kezed ügyében levő tárgyak létrehozásának a technológiájáról? Mentálisan a 21-edik században élsz?

2022. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!