Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen könyveket vegyek,ami...

Milyen könyveket vegyek,ami segít átlátni az egészséggel kapcsolatos tudnivalókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok/Jó napot!

Az utóbbi években nem teljesen úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztem, több betegségem is kialakult, elhíztam és mentálisan sem érzem jól magam.

Orvosokhoz járok, de én is át szeretném látni nagyjából, hogy miket tehetek magamért.


Olyan életmódváltással kapcsolatos könyvet keresek, ami tényleg hasznos, táplálkozásról már találtam egy könyvet (linket csatolok róla). Valamint pszichológiai könyvek is érdekelnek, találtam 2 szerzőtől is ezeket is linkelem, ha valaki ismeri a könyveket, érdekelne a véleménye! Végül maga az emberi test is érdekel , hogy mi miért van( mire van szüksége a szervezetnek, mit miért termel, miért fontos...)


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


[link] (táplálkozás)

[link] (pszichológia)

[link] (pszichologia - ebből talán 4 rész is van)



2022. máj. 15. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A mindent a táplálkozásról-t ajánlom, jó és hasznos.


A másik 2 helyett:


Orvos-Tóth Noémi Örökölt sors és Kelly McGonigal: A mozgás öröme c könyveket ajánlanám inkább.


AZ örökölt sors a lelki egészséghez jó, az utóbbi pedig meghozz a akedvet a mozgáshoz.

Nem csak a táplálkozás, a mozgás is igen fontos az egészséghez.

2022. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!