Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az orosz háború bizonyítja,...

Az orosz háború bizonyítja, hogy az egész világot csak álmodom?

Figyelt kérdés

Az ember az álmaiban sokszor nem veszi észre, hogy természetfeletti, ami zajlik körülötte. Magam is kritika nélkül elfogadtam álmomban, hogy felhőkarcolókon futok és 20-30 méteres távolságokat simán átugrok. Vagy azt is, amikor varázspálcámmal átkokat szórtam az engem üldöző aurorokra.


Ha jobban belegondolok, a való világban is ugyanilyen abszurd dolgok folynak. Higgyem el, hogy a háborúban napi milliárd dollárokat lőnek ki? Higgyem el, hogy akár az orosz, akár az ukrán oldalon társadalmi támogatottsága van a háborúnak? Higgyem el, hogy ennyi elvtelen, megalkuvó férfi van, akinek oly annyira nincs semmilyen világnézete, hogy bármilyen eszméért képes fegyvert fogni, ha erre utasítják?


2022. jún. 11. 23:36
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
* ha erre vágytok
2022. jún. 13. 17:10
 22/22 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, hogy csak álmodom, mert normális ember ilyen társadalomra nem vágyhat.
2022. jún. 13. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!