Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Izzadtságszag vs. Hagymaszag?

Izzadtságszag vs. Hagymaszag?

Figyelt kérdés
Csak engem emlékeztet az egyik szag a másikra?
2010. szept. 20. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izzadtságszagot elvileg a vajsav okozza, a hagyma szagát pedig allil szulfidok. Szerintem ezek szaga nem hasonlít, de hát ki tudja? :)
2010. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem csak téged emlékeztet.Szerintem is a gerjedt hónaljszag nagyon hasonlít a hagymaszagra...undorító!
2010. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem is a gerjedt hónaljszag nagyon hasonlít a hagymaszagra...undorító!"


Csak azt is tudnod kellene hogy a vajsav a bőr védelme érdekében keletkezik egy természetes élettani folyamatban.Akinek erős és hamar keletkezik hónaljszaga annak a vajsav képződése nagyobb mint másnak.

2010. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
35%
lehet, hogy egy hagymát evő állat hónaljszagát szippantottad be
2010. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, milyen lehet a gerjedt izzadtságszag, de az erjedt izzadtságszag szerintem nem hasonlít a hagymaszagra, max a rohadt hagymáéra.
2010. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Engem sem emlékeztet, sztem inkább olyan savanyú szaga van az izzadságnak.
2010. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

"Csak azt is tudnod kellene hogy a vajsav a bőr védelme érdekében keletkezik egy természetes élettani folyamatban.Akinek erős és hamar keletkezik hónaljszaga annak a vajsav képződése nagyobb mint másnak."


Nem az volt a kérdés mi okozza a szagot,hanem hogy hasonlítanak-e egymásra!Egyébként meg akármi okozza a hónaljszagot,akkor is undorító ha valaki nem kezeli.

2010. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!