Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az aura létezése az tudományos...

Az aura létezése az tudományosan igazolt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, olyan, hogy aura, abban az értelemben, ahogy az ezotéria hívei nézik, nincs. Egyfajta nagyon gyenge (nagyon-nagyon gyenge) elektromágneses mező körbevesz minket, illetve hősugárzás, sőt, még radioaktívak is vagyunk, az él szervezet jellegéből adódóan. Ezt hívhatod aurának, de ilyen aura néhány követ is körbevesz, tehát szerintem nem számítható annak, és pláne, emberileg nem érzékelhető :)
2011. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az micsoda, amit az aura fényképező felvesz?
2011. szept. 28. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Az aura fényképezés kamu. 1000 embert bevizsgáltak valamikor, betették egy adatbázisba és amikor rád teszik az érzékelőket, valójában csak az derül ki, hogy melyik adatbázisbéli emberre hasonlítasz az adatok alapján, azt a színt dobja a gép.


Egyébként szerintem létezik az aura, ha tudományosan még nem is bizonyították, egyszer láttam a sajátomat. Fura élmény volt :)

2011. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha létezik is, mai tudományos módszerekkel nem lehet bebizonyítani, hogy létezik ilyesmi.

De ugye a bizonyíték hiánya nem azonos a hiány bizonyítékával, szóval ettől még lehet ez egy létező dolog ;)

2011. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.:)
2011. szept. 28. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen hogy aura és szín nincs.Amiket fotóként mutatnak azok hazugságok!A Kirlan "fényképek" Tesla tekercsekkel előállított koronakisülések.Tesla tekercs erőterében egy határ teveszarnak is van koronakisülése, és ez nem jópofizás!Aki ért a fotózáshoz az tudja ezt!
2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aurafotó igazából nem fotó, hanem a kezedet kell rátenni egy érzékelőre és a bőr ellenállásából néz valamit. Valószínűleg kamu az egész.
2011. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!