Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szóval ha az emberiség feltölt...

Bandi2323 kérdése:

Szóval ha az emberiség feltölti magat az internetre egyszer és megszűnünk fizikailag akkor ha lekapcsoljatk szervert vagy akarmit akkor léteznénk tovább?

Figyelt kérdés
Hol létezik az internet azon kivül hogy adatok lennék meg ilyenek adatok lennénk csak vagy olyanok mint a Star Wars-ban az erő szellemek? Vagy ez lenne a kapu egy másik dimenzióba hiszen sok mindent megalkottunk már a netre pl google maps a földünk mása lényegében.?!

2022. nov. 22. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tudatot nem nagyon lehet feltölteni


Max egy másolatot

2022. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"pl google maps a földünk mása lényegében.?!"

Nem, csak annak felszini kepe.


Az internet azon sokmillio szamitogep hattertaran (winchesteren) meg a tarolokozpontokban letezik, amelyek fel vannak kotve az internetre. Valahol tarolva van az adat, azt betolti a gep a memoriaba, es csak ez a betoltott 'program masolat reszlet' vesz el, ha kikapcsoljak a gepet, maga a program megmarad a hattertaron.

2022. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy tölti fel magát az emberiség a netre? A világ összes számítógépes eszköze nem lenne elég, hogy egyetlen egy emberről eltároljon minden információt (és bizony minden információ szükséges, még a sejtek elhelyezkedése, mert ezek is befolyásolhatják az én-tudatot, a mentalitást, stb.), nemhogy az egész emberiséget. No meg persze a számítógépre töltött én csak egy másolat lehetne (már ha létezhetne ilyen számítógép), aminek nem sok értelme van. A másolat rövid időn belül különbözni fog tőlem (végül is a tapasztalataink határoznak meg), és már nem olyan lesz mint én. Emellett én soha nem egyeznék bele abba, hogy átmásoljanak egy gépre, engem pedig megsemmisítsenek, mert a gépen lévő másolatnak már nem sok köze lesz hozzám, még akkor sem, ha éppen olyan lesz mint én.
2022. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hany eves vagy, 10?
2022. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kevered a másolatot és a modellt.

No meg a háttértárakról sem ártana többet tudni.

Az meg, hogy új dimenzió... mégis: mitől?

2022. nov. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Létezik ilyen elmélet vár ezt több millió év múlva saccolják.

De szerintem rohadt magy baromság ez kB az emberi élet megnyomorítása

2022. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Mindenekelőtt filmekben az történik, amit a forgatókönyvíró elképzel, a valóságban meg az, amit a természettörvények megengednek. Tehát a filmeket hagyjuk, a mese és a tudomány két eltérő fogalom.


Az emberiség nem tölti fel magát sehová, de ekkor még mindig kérdés, hogy "feltöltés" után is csak az az egy példány van-e. Mert ugye roppant érdekes egy emberiség a számítógépen és sehol másutt. Ha meg nem egy példány, hát ...

2022. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
47%
Nem, mert nem fog sikerülni.
2022. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!