Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Újabb csapás az emberiség...

Újabb csapás az emberiség ellen! Tehetünk valamit?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 25. 16:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
75%
Újabb csapás? Arra gondolsz, hogy megszólaltál? Ez ellen számtalan dolgot tehetünk. Elmondom, én mit. Te rettegsz, én meg teszem a dolgom. Már bánom e 30 másodpercet, tudtam volna értelmesebbre fordítani. - tehát szórakozásnak tekintem.....
2023. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
71%

#43 Persze, hogy sok a türelmem, mivel nincs bennem harag mások iránt. Nem az az ellenségem, aki egy ősrégi anonim fórumon kép és név nélkül indokolatlanul belém köt. Nyilván nem értem és erre keresem a választ, hogy amiről média is (nem csak amit te linkeltél, én is linkeltem (magyar) médiát) meg parlamentek stb. hírt ad, arról miért nem lehet nyíltan beszélni. De ez ilyen. Pláne ezen az oldalon sajnos.


Ha nem bánod, a #42. válaszolóhoz fűzött válaszodra is reagálnék. Egy csónakban evezel mindenkivel, ezt ne felejtsd el. Ki előbb, ki utóbb, de mindenki ki fog esni a csónakból.

2023. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!