Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol voltatok/mit csináltatok...

Hol voltatok/mit csináltatok 1999. augusztus 11-én a teljes napfogyatkozás idején? több lenn

Figyelt kérdés

A kérdést az ihlette, hogy láttam sok videót/fórumot azzal kapcsolatban, hogy hol voltak az emberek/mit csináltak a 2001 szeptember 11-én, a terrortámadás idején.


Tehát 1999 augusztus 11-én teljes napfogyatkozás volt Magyarországon, ilyen nagyon ritkán van, előtte csak 1842-ben volt, és csak 2081-ben lesz, ami Magyarországon is megfigyelhető.


Én akkor 10 éves voltam, és otthon voltam. Mivel Szlovákiában lakom (Komárno környéke), itt csak részlegesen volt megfigyelhető, de emlékszem hogy azért kicsit elsötétedett az ég.


Hogy éltétek meg, írjátok le az élményeiteket, és hogy hol voltatok/mit csináltatok a napfogyatkozás idején.



jan. 13. 17:22
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
100%
4 éves voltam és Balatonvilágoson voltam mamáékkal meg pár öregasszonnyal, akik totál megvoltak ijedve, és imádkozni kezdtek Istenhez. Azthitték eljön a világvége. 29N
ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam Niagara-on-the-Lake városban.
ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!