Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nikola...

Mi a véleményetek Nikola Tesla munkásságáról?

Figyelt kérdés
febr. 19. 23:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Az elektrotechnikában nagyon jónak számított a saját idejében, ezért kapott sok pénzt a befektetőktől. Ez mellé kapott sok elismerést - még az utókortól is - ennyi.
febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
95%
Szerintem zseniális elme volt.
febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is zseniális volt, és még óvatos is, hiszen minden találmányát szabadalmaztatta. Ezért aztán nincs vita, és nincsenek elveszett találmányai, hiszen minden pontosan le van írva.

Ezen kívül a tudományban nem a véleményünk érdekes, hanem a tények. A véleményeket más kategóriában kérdezd.

febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Na, a kérdezőnek erősen kattoghatnak a fogaskerekek, mert válaszolni nem tud, de úgy néz ki, sorra pontoz le mindenkit.

Gondolom, jó kis szaftos összeesküvés elméleteket akart hallani.

febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz madár?😀 senkit nem pontoztam le,és nem is volt kérdés,amire válaszolnom kellet volna,mellesleg totál egyet értek az eddigi hozzaszolasokkal...egyem a lelked,hát sértődj meg,mert valaki lepontozta a kis noname profilod.
febr. 20. 10:31
 6/34 anonim ***** válasza:
52%

Azért itt valami zavart érzek az erőben.

Szerinted jók a válaszok, de nem baj, hogy le lettek pontozva? Már ne haragudj, ez milyen erkölcsre vall?

TE egyáltalán pontoztál?

febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Huh,vannak bajok. Rohadtul nem érdekel,ki mit pontozott. Én nem pontoztam,erre reagáltam,mert te a habi következtéseiddel egyből engem támadtal. És már erkölcsi normákat feszeget egy pontozasbol😂 tuti valami konyvklubbos matekszakkörös idióta lehetsz. Menjél,pontozgassal.
febr. 20. 10:37
 8/34 anonim válasza:
7%
Tesla földönkívüli volt.
febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

Tudod, ha nem pontoztál az megint csak nem jó erkölcsre vall.

Aki válaszolt a kérdésedre, az a szabad idejét áldozta erre.

A minimum az, hogy a jó válaszokat felpontozod. Ha erre lusta vagy, akkor miért vársz el egyáltalán választ?

A kérdésed hangvétele pedig olyan, hogy vonzza az ezotériásokat. Majd meglátod. Külön szerencse, hogy nem ezzel indultak a válaszok. Azzal aztán tényleg sokra mentél volna, ha csak ezotériás válasz születik.

febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
12%
Jó kemény leszek tőle
febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!