Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hozzájutni egy...

Hogyan tudnék hozzájutni egy Király-Tigris tankhoz? Mennyibe kerülne legyártattni egy igazi működöl lövésre nem alkalmas tankot?

Figyelt kérdés
Minden álmom,hogy vezethessek a Tigristankot.A harcmező legnagyobb találmánya szerintem.Nem kis távirányítós tankra gondolok.
2010. dec. 3. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyet az életben nem kapsz. Viszont ha ügyes vagy, a tervrajzok alapján építhetsz egyet.
2010. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
minek akarsz olyat? k*rva sokat fogyaszt :(
2010. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: Építeni nem biztos,hogy marha jól tudnék :-(


2: Lehet,hogy sokat fogyaszt,de ha kell bankot rabolok,hogy legyen egy ilyenem.



A mai tankok92% nem bírná legyőzni.Ezt a The Hystory Chanel-en mondta Brit,Német,Francia,USA harckocsi tábornok.

2010. dec. 4. 07:35
 4/14 anonim ***** válasza:

"A mai tankok92% nem bírná legyőzni"


Szerintem lehet megérezné ha egy föld-föld rakéta eltalálná egy távirányítással működő tankból, aminek a pilótája 100Km re van teljes biztonságban. Vagy 5-6 Km ről egy AMRAAM rakétát kapna. Azt sem tudná, honnan jött. A modern világ nem a tankoké.

2010. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért a Tigris tank nagyon ott volt régen.A páncélzata világ hírű volt.Szerintem egy igazi Tankcsatában amiben nem a számírógépek harcolnak biztos,hogy győzne.Valóban megérezné ha egy modern cucc telibe nyomná,de azért szerintem oda ba.zna egy párnak akkorát,hogy nyüszítve menekülnének.Ezért hívták Király-Tigrisnek.Nem volt a földön párja és ma is sok tankkal tudná fölvenni a harcot.
2010. dec. 4. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer régebben összehasonlítottam a tűzerejét a mostani tankok páncélzatának erejével, és az jött ki, hogy nem sok kárt csinálna bennük, viszont fordítva ez nem igaz.
2010. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mármint melyik melyikbe?
2010. dec. 5. 12:56
 8/14 anonim válasza:

Sajnos, én is le kell lombozzalak, a jó öreg Királytigrisnek esélye sem lenne a modern tankokkal szemben. Elég, ha összehasonlítod a technikai adataikat:

1.Királytigris

[link]

2.Abrams (Például, de van több is azon az oldalon!)

[link]


Viszont egy Királytigris vezetni valóban királyi élmény lenne, csak már nem igazán lehet: -múzeumi ritkaságok. :(

2010. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Utolsó vagyok,helyesbítek:

"például, de van több is azon az oldalon"

Azon az oldalon csak az Abrams van.A többi modern tank

adatait a tank nevére kattintva a következó linken kapod meg:

[link]

2010. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mármint melyik melyikbe?


A legnagyobb tűzerejű világháborús tankok se tudnák átütni egy modern tank páncélzatát annak a leggyengébb pontján.

2010. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!