Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hozzájutni egy...

Hogyan tudnék hozzájutni egy Király-Tigris tankhoz? Mennyibe kerülne legyártattni egy igazi működöl lövésre nem alkalmas tankot?

Figyelt kérdés
Minden álmom,hogy vezethessek a Tigristankot.A harcmező legnagyobb találmánya szerintem.Nem kis távirányítós tankra gondolok.
2010. dec. 3. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

vannak olyan férfiak akik bmw-vel járnak,

aztán vannak azok akik hummer-rel,

de az igazi férfiak a király-tigrisnél nem adják alább !

xD

2010. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Király Zsolt II válasza:

Távirányítós verziót ajánlok, megbízható áruház, jó árakkal. És a királytigris lő, füstöl, hangot is ad ki!!! :)

[link]

2013. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem későn írok, de egy Tiger 1-est nem olyan nehéz szerezni. Írj egy privátot.
2013. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is imádom a tigris tankot szerintem is a kor egyik legnagyobb technikai vívmánya volt épp ezért mivel meg előzte a saját korát rengetek meg hibásodás fordult elő így több tigrist robbantottak fel a német katonák a harcmezőn (mivel nem akarták működő képes állapotban hátra hagyni az ellenségnek) mint maguk a szövetségesek...így eredeti tigris csak nagyon kevés maradt fent mára már mind múzeumban így vásárolni nem tudsz de ha milliárdos vagy akkor le gyártatnak neked egyet valamik méreg drága német üzemben tervrajzok alapján
2016. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!