Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szondi két apródja. Az a...

Szondi két apródja. Az a házim, hogy az alábbi kérdésre többsoros (8-10) választ adjak. A kérdés: Milyen hasonlóságok fedezhetőek fel Szondi megidézett helyzete és az apródok lehetőségei között?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 23. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát először is olvasd el a művet.
2011. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, eddig megvan xD

csakhogy nem ez volt a kérdés

2011. jan. 23. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ha megvan akkor keresd ki a hasonlóságokat.
2011. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt kértem tőletek, hogy mondd meg mit csináljak a művel, ha nem hogy írjátok le a fenti kérdésre a bizonyos 8-10 soros választ. Mindenesetre köszönöm válaszodat, nem is kérek tőled többet. Viszont ha mások le tudnák írni esetleg, azt megköszönném.
2011. jan. 23. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos 8-10 soros válasz a TE feladatod, nem az enyém. Amíg azt látom, hogy 0 erőfeszítést teszel rá, addig nem segítek. Hogy miért? Mert pontosan annyit vagyok hajlandó segíteni valakinek, amennyit ő is megtesz saját magáért. Az nem járja, hogy idejössz, kiosztod a házidat másoknak, aztán elmész gépezni/tévézni stb, mint aki jól végezte dolgát.
2011. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyelj,én nem Tőled kértem, hogy oldd meg a feladatom, hanem a Gyakorikérdések azon olvasóitól, akik leírják a választ. Mondtam már, nem kérek belőled, köszönöm az eddigi (semmi) segítségedet. Plusz úgy, hogy nem ismersz engem. Te nem tudhatod, hogy mit csinálok meg, mit nem! Viszont kár vitatkozni egy ilyen felesleges dolgon. ennek semmi tétje sincs, ugyanis a házim kész volt, csupán egy összehasonlítási alapot kértem volna, ugyanis többünk számára az osztályban nem volt 100%-ig érthető a feladat, úgyhogy kíváncsi lettem volna, hogy hogy csinálja/oldja meg ezt a feladatot egy idősebb (nem okosabb, mint látom..., ne vedd sértésnek^^)ember. Köszönöm.
2011. jan. 24. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem okosabb, mint látom"


Hát oszthatod az észt, meg persze mindig a tanár a hunyó, stb. Tudod nagyon sokan vannak, akik idejönnek megcsináltatni a házi feladatot. Lehet, hogy te ebben ártatlan voltál, de ahogy mondani szokás, nem elég ártatlannak lenni, annak is kell látszani.


Köszönheted ezt azoknak, akik előtted már megpróbálták áttolni a házit másokra, de én - és jópár hozzám hasonló tapsztalt válaszoló - már nem foglalkozunk az ilyenekkel.


Részedről az lett volna célravezető eljárás, ha beírod a kész feladatot és ellenőrzést kérsz (és nem hiszem, hogy magadtól nem jöttél volna rá erre, ha már olyan okos vagy). Az ilyeneknek én mindig boldogan segítek. Ehelyett te adod a nyegle "mindentmegtettem" jófejcsávót. Belegondolhatnál néha az ifjúi hév és az IQ-dnál is nagyobb egód félretételével, hogy te mit tehetsz hozzá esetleg a dolgokhoz.


Tudod azért vicces ez a kioktatás amit tőled kaptam, mert nem tudhatod, hogy ki vagy mi vagyok. Azt hiszem ha eljönnél ide az egyetemre ahol oktatok, akkor még letegezni se mernél, nem hogy lehülyézni.

2011. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tehát ez a mondat nagyon tetszett: "az ifjúi hév és az IQ-dnál is nagyobb egód félretételével". Én úgy gondolom, hogy nem voltam heves (javíts ki, ha tévedek), az IQ-mat meg nem ismered... (itt megjegyezném, hogy az irodalom a kedvenc tantárgyam, és az irodalom tanár a kedvenc tanárnőm...) Az egó a átvitt értelemben tudatalattit jelent, és én ha hiszed, ha nem tisztában vagyok a képességeimmel, az egómmal => a programjaimmal, (éppen ezért próbálok változtatni az életemen...)


Érdekes volt számomra ez a beszélgetés, ebből is tanulhatok. (PL.: hogy milyen programokat válthatok ki az emberekből egy ilyen idióta kérdéssel és az idióta "visszabeszélésemmel" (én nem érzem úgy, h visszabeszéltem volna...), valamint, hogy belőlem milyen érzéseket vált ki egy ilyen hozzászóló.

És valóban nem ismerlek, ezért elnézést kérek a hülyézésért.


A tegezésről annyit szeretnék mondani, hogy régen a királyokat is tegezték. :)

2011. jan. 24. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:

"IQ-mat meg nem ismered..."


No akkor ebben egál, szerintem maradhatunk ennyiben. :)


"A tegezésről annyit szeretnék mondani, hogy régen a királyokat is tegezték. :)"


Nem várom el, hogy magázzanak, csak a tapasztalt az, hogy nem merik. Van, hogy beterelnek ide pár gimis diákot mondjuk nyílt napokon, és akkor vagy az van, hogy tegeződjünk, vagy az hogy magázódjunk (akkor én is visszamagázok), de a tegeződéses esetben látszik a kín rajtuk. :) Pedig talán nem is vagyok olyan idős.

2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!