Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tisztában vagyok vele, hogy...

Tisztában vagyok vele, hogy az ufó észlelések nagy része kamu. Én nagyon kicsi koromban, kb.20 évvel ezelőtt láttam Budapest felett egy furcsa dolgot a levegőben, mi lehetett ez (lent folytatom)?

Figyelt kérdés

Tehát mi délkelet Budapesten lakunk, és az ablakból kinézve, a Duna irányába egy lapos, három vagy négyszögű dolgot láttam, forgott, fémesen csillogott, és kis fényeket eresztett ki magából. Nem tudom utána mi történt, tényleg kicsi voltam, és erre is nagyon homályosan emlékszem.

Én egy szkeptikus ember vagyok, nem nagyon foglalkoztat az ufók-szellemek-istenek témakör, de azért kíváncsi lennék, hogy mi lehetett ez.


2009. márc. 23. 15:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Igen, 3-4 hete is volt ilyen. Itt van róla egy cikk:

[link]

2009. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

leírom még egyszer:

lapos, négyszögletű, vagy háromszög alakú, fémesen csillogó tárgy volt, ami lefelé fényeket eresztett ki magából. úgy emlékszem, lebegett. ez azért nehezen lehetett aszteroida.

2009. márc. 23. 22:16
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: Sok évvel ezelőtt, általános iskolás koromban én is láttam egy többszögű dolgot az égen. Este volt és nem volt olyan magasan, de nem mozgott és zöldes fény jött ki belőle. Nem csak én láttam, hanem tesóim is és egy buszmegállóban álltunk épp, és mások is voltak ott, de nem tudom, hogy ők látták e. Anyám szerint egy műhold volt, de nem tudom, hogy lehet e ilyen közel. De most sem hiszem hogy UFO volt, lehetett bármi más. Elég szkeptikus vagyok. És azóta nem láttam ilyet.

Érdekes, hogy mindenki csak este, vagy éjszaka lát UFO-kat, vajon miért?:/


23/L

2009. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azért mert az ég nappal egyáltalán nem látható a nap fénye miatt.
2009. aug. 11. 10:50
 15/15 anonim válasza:

1. Mert este könyebben öszmosódnak a tárgyak alakjai

2. Ha már megfigyelunk valakit ne fényes nappal tegyük :)

2013. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!