Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzék szervek lennének...

Milyen érzék szervek lennének jó ha lenne az embereknek?

Figyelt kérdés

Vagy hogy tuningolnád fel a jelenlegieket?


:D


2011. jún. 26. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tuningolnám? Géntechnológiával, genetikai mérnökséggel. Hogy máshogy? :)

Régebben némi "hőlátást" szerettem volna, de a mostani hideg telek miatt agyonfűtik a lakást, rossz a szigetelés, rájöttem, hogy ennek semennyi értelme nem lenne.

Egyébként meg egy görög anekdota kapcsán: szeretném, ha a lábamon lennének a füleim. Így mindenki földig hajolna előttem, ha hozzám szól. :)

2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatolvasás.
2011. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Szélesebb spektrumban lássak. Pl. sötétben is jól lássak (infra), meg a csajok ruháján is lazán át tudjak lesni :-P. Ja, természetesen úgy, hogy kikapcsolható legyen.


Örülnék egy beépített multiméternek is.


Na meg természetesen élesebben szeretnék látni, kb., mint egy sas... és szeretném, ha jobb lenne a hallásom (bár az így is messze jobb, mint az átlagnak)

2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen érzékelném az elektromos térbeli változást, illetve a Föld mágneses mezejét: hasznos lenne, ha a fejemben lenne egy iránytű :)


Ezenkívül nem bánnám, ha képes lennék a nap pozícióját még vastag felhőréteg át is belőni, mint a hangyák.


És persze szeretném látni a teljes fényspektrumot :D

2011. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ha bele látnék mások érzéseibe és azon keresztül tudnám

őket manipulálni.

Micsoda hatalom lenne az :D.

2011. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én pl. örülnék, ha látnék az infravörös tartományban is. Éjszaka sokkal jobban látnék. :D

Plusz hasznos lehet esetenként, ha a földrengéseket előre érzékeljük. (Az állatok képesek rá.) Bár ez kollektíve az egész emberiségnek nem biztos, hogy hasznos. (De semmiképp nem hátrányos.)

2011. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
repülnék mint supermen, így elmehetnék mindenhová. és jó lenne ha szuper memóriám lenne, ez jól jönne a suliban. ezekívül frankó lenne szellemeket látni, mint a szellemekkel suttogóban a csaj
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
repülnék mint supermen, így elmehetnék mindenhová. és jó lenne ha szuper memóriám lenne, ez jól jönne a suliban. ezekívül frankó lenne szellemeket látni, mint a szellemekkel suttogóban a csaj. de varázsolni is jó lenne mint harry potter
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

@Sir Butcher


"Szívesen érzékelném az elektromos térbeli változást, illetve a Föld mágneses mezejét: hasznos lenne, ha a fejemben lenne egy iránytű :)"


Na nem tudom, hogy akkor hogyan viselnéd el azt a rettenetes elektromos és mágneses zajt amit az elektromos készülékek okoznak, mert pl. a delfin a homokba rejtőzött halat az elektromos mezeje alapján találja meg. Ha neked is ilyen érzékeny lenne az erre szolgáló érzékelőd, na nem tudom.

2011. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"tegnap 20:29"-es hozzászóló vagyok!


Mondjuk egy egyszerű voltmérőm az van. Képes vagyok megkülönböztetni a nyelvemmel a 0, 3, 5, 9 és 12 V-ot. De a 12V már baromira ráz. :-D De a TTL szinteket kimérem :-D.

2011. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!