Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb? Az...

Kerdesesficko16 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? Az okos stréber, vagy a buta p*csa?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyton szekál, hogy milyen stréber vagyok, de engem nem zavar, csak már 2 éve csinálja.:(
2011. jún. 27. 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nyilván a stréber a jobb
2011. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D.O.81 ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, akkor mért tetted fel a kérdést? :-)

Tehát mégis csak zavar egy kicsit, nem? :-)

Szerintem a legjobb az arany középutat belőni, de ha neked ez a megszokott, akkor legyen szíves elfogadni téged olyannak, amilyen vagy!


Üdv!

2011. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az osztálytársad azért izgatják a te dolgaid, azért szekál, mert irigy. Ő is ilyen szeretne lenni, de lefojtja magában (különféle okok miatt, pl. úgy érzi nem trendi stb). Ez egy tipikus helyzet: az idegesít a másikban ami az én "árnyék személyiségemben" (lefojtva) van.Ha ez részletesebben érdekel, és az ön- és világmegismerés is érdekel, akkor ajánlom ezt a nagyon jó könyvet, itt olvashatsz erről (is):

[link]

2011. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb egy okos stréber, mint egy buta, tanulatlan, miss pitsa.
2011. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én nem vagyok stréber, de okos vagyok :)


de inkább stréber, mint hülye plázacica

2011. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
legjobb ha vki jól néz ki és okos is.
2011. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem is folyton szekáltak, hogy stréber vagyok, pusztán azért, mert tudtam az anyagot. Most nem azért, de ki nem sz*rja le? Ez még nem bűn szerintem.

De teljesen mindegy, melyik a "jobb", nincs is ilyen. Ahogy a legjobban érzed magad, számodra az a legjobb.

2011. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Inkább legyél stréber mint,olyan aki nem tanul.

Legalább vinni fogod valamibe az életbe.

Ő meg ott fog remegni hogy miből fizesse ki a számláját.

Te meg lazán fizeted a saját költségeidet,akkor eszmél

ez a ember hogy milyen jó lett volna akkor strébernek lenni.

2011. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, és több információ híján nem lehet ítéletet mondani. A strébereknek van egy egészségtelen beütésük, ami vagy bizonyítási vágyból, vagy megfelelési kényszerből, vagy szociális kirekesztettségből fakad. A buta p*csa legalább a szociális életben otthonosan mozog.
2011. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarna, nem tetted volna fel a kérdést.


Egyik sem jobb a másiknál. Az egyiknek ilyen a személyisége, a másiknak olyan. Hogy hozzád melyik áll közelebb, te tudod. De egyik sem elítélendő, nem aberráns viselkedés.

2011. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!