Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek stréber vagyok...

Szerintetek stréber vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek stréber vagyok hogyha kb napi 1 órát tanulok vagy annyit se és mégis 5-ös vagyok? ha tanulok ha nem?
2011. okt. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik az egyetemen. :D
2011. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hubbbb válasza:
89%

Hát az függ a kinézetedtől is meg a természetedtől magasságtól :)) én már csak ilyen "stréber ellenes vagyok"

Nekem is van a stréber osztálytársam 14 éves 160 cm és vagy 35 kg szal nagyon vézna :) És ő is 5 ös . Ja és szekálnak a többiek?:D

2011. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerencsés vagy.
2011. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: egy barom vagy. Akarod, hogy megindokoljam, mielőtt lepontozol?



Tisztázzunk pár dolgot: mi az, hogy stréber? Erre az én tapasztalataim alapján két vélekedés van:


1. Jól tanul, készül minden órára, rendes gyerek, nincs benne hülyeségekben.

2. Nyalizik a tanárnak, próbál a kedvére tenni úgy, hogy valójában nincs sok fogalma a témáról, esetleg a többieknek is betesz ennek az érdekében.


Aki szerint az első az stréberség, az idióta és valószínűleg így akarja kompenzálni az afelett érzett dühét, hogy ő maga nem tanul(t) jól. "Vézna, 35 kiló".. ti hülyék vagytok? Ki nem szarja le, hány kiló? Tehet róla? Azért utáljuk, mert nem melák barom? Mi a f*szért jár iskolába? Hogy PSP-zzen a pad alatt, meg csajozzon, otthon meg WoWozzon tanulás helyett? Nem tetszik, hogy valaki jól tanul, mert komolyan veszi az életét és nem síkhülye?


A kérdésedre a válaszom: 1. nem vagy stréber. Előbb meg kéne határoznod, mit értesz "stréber" alatt, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, leszarod, hogy a sok hülye, aki csak lógni jár suliba minek hív, mert ha ezeknek felülsz, abból nagyobb gondjaid lehetnek a napi egy óra tanulásnál.


2. A "stréberség" nem attól függ, mennyit tanulsz naponta. Ja, egyébként majd később meglátod, hogy nem lesz elég a napi 1 óra. Egész napokat kell majd áttanulnod, ha egy normális helyre mész. Ahogy mindenki másnak. Akkor ők mind stréberek? Melyik számodra az elfogadhatóbb magyarázat: hogy mindenki "stréberré" válik majd, vagy hogy egyszerűen éretlen g*cik az osztálytársaid?

2011. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egy meseszép ***** válasza:
Am én is stréber ellenes vagyok és álnéven írogatok ebbe a kategóriába. Nézzétek a százalékom... A sok nyomi stréber! xD
2014. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!