Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb? Az...

Kerdesesficko16 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? Az okos stréber, vagy a buta p*csa?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyton szekál, hogy milyen stréber vagyok, de engem nem zavar, csak már 2 éve csinálja.:(
2011. jún. 27. 08:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak kíváncsi vagyok melyik a jobb.
2011. jún. 28. 08:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem jó, mindkettő ott van a legrosszabb tulajdonságok között.
2011. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a stréber, csak mostanában lett rossz tulajdonság, hiszen régen arra inkább felnéztek aki tanult, és érdekelte amit tanul és még többet akart. Eléggé jellemző a társadalomra, hogy most pedig rossz tulajdonságként ítéli meg, hiszen másképp nem lehet előre jutni. A buta p*csákkal meg nem lehet mit kezdeni, volt ilyen lakótársam és a barátja nekem panaszolta el, hogy az ágyban jó, de nem lehet vele társalogni.

Én is stréber vagyok (pedig nem vagyok kitűnő), mert amit szeretek, abban a legjobb akarok lenni, ez miért is probléma?!

2011. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti a stréber, az a probléma. De a legfőbb probléma, hogy a kérdező nyílvánvalóan nem okos, mégis ezt írja magáról, sőt, sokan összekeverik a jó tanulót az intelligens tanulóval. A stréberség egy elég hátrányos tulajdonság, lásd a korábbi posztom (69% még mindig).
2011. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!