Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? 4 szakmába...

Melyiket válasszam? 4 szakmában gondolkozom, és mind a négy ugyanannyira tetszik csak másért.

Figyelt kérdés

Eljött az ideje hogy eldöntsem milyen főiskolába menjek és mint már mondtam, 4 szakma tetszene nekem:

-újságíró

-rendezvényszervező

-műsorvezető

-pszichológus

Olyanok válaszát várnám akik már valamelyik szakmában vannak, vagy tapasztalattal rendelkeznek :) Előre is köszönöm :)


2011. júl. 4. 00:23
 1/4 anonim válasza:
Újságíró szerintem bármilyen fősulival vagy akár anélkül is lehetsz, ha van hozzá tehetséged, úgyhogy szerintem annak nem sok értelme van. Barátnőm meg pszichológus, sz.rul keres, gondolom ott is csak privátban éri meg, de ahhoz meg előbb tapasztalat kell, mondjuk akkor már nem rossz. A másik kettőről nem tudok nyilatkozni.
2011. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
rendezvényszervező ha van kreativitásod és jól bánsz a pénzzel :-)
2011. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! : )
2011. júl. 4. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ujsagiras felejtos. En, ha a helyedben lennek pszihologiara mennek, es kozben megprobalnek ilyen temaju cikkeket leforditani, irni internetes ujsagokba akar ingyen. Egyreszt a szakmat, masreszt az ujsagirast is tanulod, masreszrol lesz referenciad. A masik ketto felejtos.
2011. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!