Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki látens homoszexuális?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 19:11
1 2
 11/12 Gallits Gábor Csaba válasza:
Én pont a Big Bang Theory egyik ma leadott része után kíváncsi lettem arra,hogy mit jelent,jelenthet az a kifejezés,hogy látens homoszexualitás és nagy örömmel olvastam hogy erről szó van ezen az oldalon is,így sokan elég hamar megtudhatják ezt a dolgot is,mint sok más dolgot is.Sajnos én nagyon sok dolog,pontosabban szavak,kifejezések jelentésében nem vagyok biztos,mivel bár 29 éves vagyok,de bizonyos fokig majdnem egyfajta burokban nőttem fel,de igyekszem tanulni a világról és a társadalomról is és ebben ti is/Önök is sokat segítettetek/segítettek nekem amit köszönök nagyon szépen :-).
2016. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

LATENS HOMOSEXUÁLIS


Az úgynevezett latens homoszexualitás a genitális, azaz nemi kapcsolatot jelenti az azonos neművel és ritkán nőkkel. Az ilyen férfi a nőkhöz érzelmileg felszínesen és rövid időre kötődik, hűvösebb, távolságtartóbb viselkedéssel. Külsőre nem észrevehető vagy ritkán előforduló megnyilvánulásai vannak. Barátaihoz annál melegebben, lelkesebben fordul. Többet van együtt velük, szórakozni, gyakran több dolgot tesz meg értük és velük, mint családjával, feleségével, szeretőivel. Különösen, ha italoznak is, összeölelkeznek, sírig tartó barátságukról bizonygatják egymást, közben kibeszélik nőügyeiket.

2017. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!