Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tud a lelkem kilépni a...

Hogy tud a lelkem kilépni a testemből, aztán vissza?

Figyelt kérdés
csomó helyen olvasom (itt is), hogy a lélek kiléphet a estből, és utazhat, hát az király lenne:D
2008. márc. 3. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, tudom, hogy válaszba nem lehet kérdést írni, de meik az a könyv? nagyon érdekelne. és privát levelet se tok annak irni akki azt a válasz irta. tud nekem valaki segíteni?
2008. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
28%

Ti milyen szert használtok, hogy ilyen hülyék lettetek tőle?

LSD? Gomba?

Vagy csak túl sok misztikus filmet néztek? (Én is szeretem őket pedig) Hipervándor bejött?

Vagy ti tök komolyan gondoljátok ezt?

2008. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
Igen, komoly. Én nem vagyok olyan begyöpösödött mint te ezek szerint. HA em is lenne igaz, legalább megér egy próbát. vannak jelenségek is amiket nem lehet megmagyarázni. de ezek szerint te tudnád. pff... MIÉRT BAJ HA VALAKIT ÉRDEKELNE EZEK???:@
2008. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
27%

Sajnos ilyen nincsen. Esetleg ha tudatmódosítő szereket használsz. xD

Sok a hülye ember . . .

2008. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
léécci kedves kétkedők mellőzétek a kommentjeiteket. soha nem tudom meg, hogy létezik-e ilyen amíg ki nem próbálom:)
2008. márc. 23. 21:45
 16/26 anonim válasza:
39%
Figyu, ami nem létezik azt hogy próbálod ki? Nem reális cél, hogy kimászkálj a testedből. Ezek ősi hiedelmek, amik bizony sokszor tudatmódosító szerek hatása alatt születtek (lásd: woodoo) Régen is sokmindent beszedtek az emberek unalmukban, aztán láttak sokmindent, amit nem tudtak felfogni, még tisztán sem. Azt hitték, hogy utaztak, repültek, istennel beszéltek, varázsoltak, stb... miközben valójában csak a sátrukban/barlangjukban ültek és 3 órán keresztül bámultak egy lerágott csirkecsontot. Persze ezt el is mesélték mindenkinek, igy születtek az ilyen hiedelmek. Szomorú, hogy ma is vannak ilyen egyszerű emberek, akik ezt tényleg elhiszik. Persze nyugodtan próbáld ki, én nem akarlak lebeszélni, csak vigyázz, mert büntetendő !
2008. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

büntetendő? ki büntet meg érte?:P majd meggyőződöm saját magam arról, hogy létezik-e...


milyen messzire tudna elmenni a lelkem? és a testemmel addig mi lesz? nem fogják azt hinni, hogy meghaltam, és elhamvasztják esetleg? tárgyakba bele tudok szállni? aki csinálta, írja már le, h milyen, de no kama...

2008. márc. 24. 19:22
 18/26 A kérdező kommentje:
soha nem használtam tudatmódosítókat, és nem is fogok. magamtól vagyok ilyen:D
2008. márc. 24. 19:25
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

Bármilyen messzire el tudsz menni, az más dolog, hogy sikerül-e. Van aki pl egy kicsit "megy", és vissza is zuhan a testébe. Külső hatásokra is hirtelen visszazuhanhatsz, pl viszketés, de ez nem egészséges, sokkat kaphatsz vagy ilyesmit...

A testedet valahogy le kell védeni, de nem tudom hogyan, erre én is régóta próbálok rájönni... Imádkozz hogy ne szálljanak beléd :)

Tárgyakba pedig nem lehet. A tárgyak egészen mások mint mi. Szerintem asztráltestük sincs :D

2008. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
25%
Szerintem más nem tud beléd szállni ahhoz neked is bele kell egyezned.Olvastam egy tibeti láma történetét akinek annyira elhasználódott a teste,hogy másikat kellett neki keresni mert a küldetését még nem teljesítette.Ahoz,hogy ez megtörténhessen először is egy olyan testet kellet keresni ami nagy mértékben hasonlít a régihez sejtszinten is, majd a benne lakó lélek engedélye kelett hozzá.Egyébként minden éjjel asztrál utazunk a lélek kiszáll a testből ezért nem tudsz magadról semmit,sajnos ennek csak kis részére emlékezünk amit álomnak nevezünk.
2008. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!