Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tud a lelkem kilépni a...

Hogy tud a lelkem kilépni a testemből, aztán vissza?

Figyelt kérdés
csomó helyen olvasom (itt is), hogy a lélek kiléphet a estből, és utazhat, hát az király lenne:D
2008. márc. 3. 20:08
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
47%
És ilyenkor hova kerül a lelkünk? Merre jár olyankor? Mikor lehet ezt csinálni? pl: elalvás elött? Ha vki más "száll belénk" akkor megváltozunk? Nem értem... segítsetek. (Tudom nem lenne helyes írni kérdést a válaszokhoz, bocsi előre is.)
2008. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
47%
neten lehet találni vhol olyasmi cikket ahol leírják, hogyan mit kell csinálni?
2008. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
47%
Nem kell engedély ahhoz, hogy megszálljanak. Az idegen lelkek erőszakkal veszik birtokba a testet, s utána nagyon nehezen lehet megszabadulni tőlük. Szinte lehetetlen. Szóval, ha mindenképp szeretnéd kipróbálni az asztrálutazást légy óvatos. Esetleg, ha van egy közeli barátod kérd meg, hogy legyen a tested közelében, s ha úgy érzi valami nincs rendben segítsen magadhoz térni.
2008. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ha kiléptél és nemjössz vissza kb akkor haltál meg :D
2008. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mit keres ez a kérdés a tudományok rovatban?
2009. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egy mocert arra hogy kilépj a testedből és nem is olyan nehéz, a testednek nem lesz baja én egyszer ki probáltam nem is gyakoroltam hozzá és mégis sikerkült. de öszintén meg mondva nem nagyon emlékszek arra amikr ki léptem a testenből mert gondolom gyenge volt a lelki tudatom hogy ne felejcsek el mindent :) na szóval a trük 10 szer le és fel gugoklsz és közben be-ki veszed a levegőt méjen utána gugolva marac és a kető kézfejedet a nyakadhoz szorítod a légcsőved mőgé , én má ki probáltam

és igy akármikor eltudod hagyni a tested, de egyre azért figyelni kell és pedig hogy legyen melleted egy ember aki felkelt az állapoból engem is ugy pofosztak fel miután felkeltem fájt az arcom :D ja és még valami a lelki tudatot fejlesztened kell hogy ájulás után ki is tudj lépni a testedből hát enyi :D

2010. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!