Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért öltöznek egyesek ilyen...

Miért öltöznek egyesek ilyen lengén, ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés
Ma is nem egy tizenévest láttam rövid ujjú pólóban mászkálni, mint amikor 20-25 fok van kint... Egyesek azért csinálják ezt, hogy kitűnjenek a tömegből vagy mi?! Szerintem ettől egyikük se lesz különb, sőőőt eléggé röhejes! Aztán majd 30 éves korukban Ők fognak a legjobban csodálkozni, hogy mitől tüdőbetegek...
2011. okt. 14. 16:28
1 2 3 4
 1/31 Hailey13 ***** válasza:
70%

jaaaaaaaaaaaaaj isstenem

nem vagy az anyjuk, akkor meg mi a bajod? de ez egyébként sem aggodalom, inkább rosszindulat. lehet hogy te fázós vagy; ők ezek szerint nem. azt hittem ilyesmire gondolsz hogy miniszoknyában vannak, de a pólóval mégis mi a bajod?

vagy lehet azt hitték hidegebb lesz és nem vettek fel pulcsit stb.

egyébként meg 20-25 fok?:D félreírtad?:D mert ha nem, akkor az még strandidő is..:D

2011. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán majd 30 éves korukban Ők fognak a legjobban csodálkozni, hogy mitől tüdőbetegek..."


ez hülyeség.


egyébként meg több oka lehet, ez is biztos benne van, hogy menő, de lehet hogy egyszerűen rosszul mérték fel a helyzetet, velem ez sokszor előfordul. De mikor már lent vagyok akkor már nem akarok visszafordulni hogy visszamenjek egy pulcsiért vagy kabátért.


vagy valamiért kimelegedtek, alkohol, sport, izgalom.

2011. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is... Reggel 3 fokban nem igaz, hogy melegük van :S
2011. okt. 14. 16:45
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint azért, mert nem fázok. Ilyen egyszerű. Télen is pólóban fogok mászkálni, csak lesz rajtam + egy kabát is, de alatta csak egy póló, mert mindenhol úgy fűtenek mint a güzü.
2011. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
rövidujju poloba járok ilyen 5-10fokig...nem vagyok fázós...télen egy vékony börkabátot veszek a pólóra. nem menőzni akarok csak máskülönben melegem van.szerintem ez ilyen egyszerű
2011. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A finnek -5C*-ig nem vesznek fel kabátot, egy eszkimót beviszel egy neked szobahőmérsékletű terembe el kezd izzadni - a hőmérséklet és a hidegérzet egy bizonyos határokon belül relatív. Én pl. gyerekkorom óta egy hűvös völgyben élek, ami elvileg alpesi mikroklímával rendelkezik, mindig 3-4 fokkal hidegebb van, a gyümölcsök is van hogy 3 héttel később érnek meg, ezért ha ki kell mozdulnom innét gyakran néznek rám furán hogy ugyan miért nem fázom.
2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 fok fölött tök jól elvagyok egy rövid ujjú ingben. Gyakran előfordul, hogy 10-15 fokban sincs felül több. Nem vagyok fázós és jó a vérkeringésem. És nehezen fázok meg.


ui.: én sose fázom, legfeljebb érzékelem a hideget.

2011. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Azt hiszik tegnap nyár volt ma is az van... :D
2011. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

20 C fok van.. A görögök fáznak.

10 C fok van.. Az olaszok begyujtanak.

0 C fok van. Kezd megfagyni a víz.. Az oroszoknál csak sűrűbb lesz.

-10C van. Nem indulnak az olasz autók.

-20C fok van. Nem indulnan a német autók.

-30C fok van. Vannak még Görögök és Olaszok???

-40C fok van. Felveszik a kabátot az oroszok.

-50C fok van. A svéd autók sem indulnak.

-60C fok van. Az orosz autók se indulnak.

-70C fok van. Megfagy a benzin semmi nem indul.

-80C fok van. Az oroszok felveszik a sapkát...

-90 fok van. Él még valaki???

-100 fok van. Megfagyott a vodka ,az oroszok most már idegesek!..

:)

2011. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

"ez egyébként sem aggodalom, inkább rosszindulat."


Aztán miért rosszindulat?Az orvosnál ilyenkor hirtelen sokan lesznek akik nem képesek az időjáráshoz öltözni!Ez egyszerűen emberi ostobaság nem a hőmérséklet a lényeg hanem a hónap neve.A sok saját hibájából megbetegedett ember aztán sokakat megbetegít, ez a szemétség!

2011. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!