Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért öltöznek egyesek ilyen...

Miért öltöznek egyesek ilyen lengén, ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés
Ma is nem egy tizenévest láttam rövid ujjú pólóban mászkálni, mint amikor 20-25 fok van kint... Egyesek azért csinálják ezt, hogy kitűnjenek a tömegből vagy mi?! Szerintem ettől egyikük se lesz különb, sőőőt eléggé röhejes! Aztán majd 30 éves korukban Ők fognak a legjobban csodálkozni, hogy mitől tüdőbetegek...
2011. okt. 14. 16:28
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:39


Így van! Semmi rosszindulat vagy ilyesmi nincs a kérdésem mögött... Egyszerűen csak nem értem, hogy sokan miért nem képesek az évszakhoz megfelelően öltözködni.

Egyebek közt a lányok se igazán vigyáznak magukra, elég sokan szoknyában flangálnak mai napig. Nem gondolnak arra, mi van ha nem tudnak gyereket vállalni a későbbiek során, mert meddőek lesznek?!

2011. okt. 16. 14:53
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én már 15 fokban felveszek egy pulcsit, mert akkor fázom.

De az is lehet, hogy nem tudjak feldolgozni, hogy a nyárból egyből tél lett. (Én sem, és tök depressziós vagyok tőle.)

2011. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is pólóban mentem reggel (30 felett vagyok) 15 éve is pólóban mentem suliban, nem voltam/vagyok beteges, nem jellemző rám. Egyszerűen nem fázom és nem is betegszem meg ettől. Hozzá teszem otthon télen is nyitott ablaknál alszom, a lakásban a legmelegebb helyen télen nincs melegebb 18-19 foknál, egyedül a fürdőszobát fűtöm 22-24 fokra, hajat viszont szárítok, nem megyek vizes hajjal hidegre.
2011. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondolnak arra, mi van ha nem tudnak gyereket vállalni a későbbiek során, mert meddőek lesznek?!"


Erről csak az jut eszembe: Az ország bizonyos részén, bizonyos létminimum alatt lévő családoknál, ahol alig fűtenek és van 8-10 gyerek... Hmmmm... Nem függ össze a meddőséggel.

2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ma láttam egy tíz év körüli kislányt, aki rövidujjú pólóban jött ki az iskola kapuján. Rajtam meg a kötött pulcsi fölött dszeki, kezemen kesztyű. De nem minden ember úgy érzékeli a hőmérsékletet. Ami másnak dög meleg, az nekem ideális, és ami másnak hűvös, az nekem kanyarhideg.
2011. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Ebben igazad van, viszont a kislány jó úton halad a tüdőgyuszi fele... Nem tudom mire jó ez :O

2011. okt. 17. 15:33
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező: mit anyáskodsz mások felett? Most írtam, hogy 15 éve is pólóban jártam, azóta is pólóban járok 5-10 fokig és még sincs semmi bajom. A lényeg a fokozatosság, kimelegedve, vagy nagy melegből, esetleg vizes hajjal nem szabad kimenni a hidegre. Tüdőgyulladást nem ettől fog kapni valaki.
2011. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

"miért nem képesek az évszakhoz megfelelően öltözködni"


Ki határozza meg azt, hogy valaki fázzon, vagy melege legyen? Nem vagyunk egyformák. A kislány akit láttál remegett a hidegtől? Látszott rajta hogy fázik?

2011. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 MME válasza:
50%

Egy osztálytársam szintén lengén szokott öltözködni, nem szokott fázni. Aztán kapott egy olyan petefészek-gyulladást, hogy elvesztette az eszméletét a fájdalomtól.

Sokan vannak úgy, hogy minek több ruha, aztán általában szívnak is miatta előbb vagy utóbb. Az én környezetemben is rengetegen vannak ilyenek, és tényleg képesek csodálkozni, amikor hirtelen komoly bajjal kerülnek orvoshoz, nem egy szimpla megfázással...

2011. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%

Én kb 5 fokig rövidgatyát hordok. Azért, mert nem fázom. Beteg sem szoktam lenni.

És nem értem, ez miért zavar :P Unalmas életed lehet, ha ilyeneken húzod fel magad.

2011. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!