Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kitaláltam hogy lehet a...

Hajosmitya kérdése:

Kitaláltam hogy lehet a gravitáciot munkára fogni. Elég áramot elő tudok állitani. Kezdhetek ezzel valamit? Ugyanis nem hiszem h én találtam volna fel, olyan egyszerü volt. Mi a következő lépés h nekem is, és másnak is hasznos legyen?

Figyelt kérdés
Örülnék ha hozzájárulhatnék a kizsákmányolás megszüntetéséhez,vagy legalább csökkenteni a szolgáltatói függöséget,és h ne tartson senki álszentnek,hasznot is szeretnék belöle.Várom a véleményt!
2011. okt. 16. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Él még a srác? A helyében én nem tervezném, hogy gazdag legyek belőle. Feltenném netre a terveket, és több nyelvre lefordítanám a leírást. Pl instructables oldalra, hogy minden kezdő arduinózó meg 3D nyomtatózó meg tudja építeni. Azzal ellehetetleníteném a szemétládákat, akiknek köze nincs a magyarokhoz, de állítólag a mi érdekeinket képviselik. Közben meg nőnek a stadionok, mint a gomba. Határon túl is a mi munkánk utáni adózásból.
2021. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!