Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha egy okj-s...

Nagyon gáz, ha egy okj-s képzésen megbukok statisztikából? Akkor ez jelenti azt, hogy buta vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta, csak nem tanulsz kellőképpen. Velem is ez volt középsuliban. Ami érdekelt azt szinte tanulnom se kellett, ami nem érdekelt abból épphogy átmentem mindig. Ezeket a tantárgyakat kínszenvedés volt tanulin nekem. Ha nem igazán érdekel az a dolog, akkor nehezebben tanulod meg, legalkábbis nálam ez van. Próbálj más tanulási módszert, hátha segít, vagy ne egyedül, hanem egy társaddal tanuld ezt.
2011. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú éve informatikus vagyko, kb. tucatnyi programnyelven tudok programozni és álmomban is objektumokat látok. Másfél éve mégis csak harmadikra mentem át Java vizsgán. Az egy dolog, hogy nem is érdekelt, mert a Java-t mint programozási nyelvet nagyon utálom, de a számonkérés olyan nyakatekert volt ami nagyon megizzasztott.


A számonkérés egy szükséges rossz, nem egy olyan vizsgán mentem át aminél a tantárgy pontos nevét sem tudtam és persze olyan is volt amikor tisztességesen tanultam és mégis meghúztak. Az, hogy egy adott tantárgy egy adott számonkérése nem sikerült az nem jelenti azt, hogy akár buta vagy, akár nem értesz ahhoz a témához.

2011. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De szerintem én tényleg buta vagyok. Abba is hagytam ezt a képzést.
2011. nov. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!