Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert használ sok...

F20 kérdése:

Milyen gyógyszert használ sok fiatal "agydoppingolásra"?

Figyelt kérdés
ha jól emlékszem olvastam valahol hogy hiperaktív és alzheimer-es embereknek írják fel. fontos lenne a válasz! köszi
2012. febr. 18. 16:35
 1/8 fúróferkó ***** válasza:

Az én ismerőseimnek paracalculilexico nevűt írtak fel.Napi 5-ször kell alkalmazni .

Biztos hatás!

2012. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen gyógyszer nincsen. :D
2012. febr. 18. 18:55
 3/8 fúróferkó ***** válasza:

Dehogyis nincs! Én is szedtem.Ha google-ban nem találod azért van ám az ,csak érdeklődj a tanárodnál is!

Egészen biztos ő ismeri.

2012. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nootropilt (piracetám) szoktak ilyen esetekben használni. -Egy gyógyszerész-
2012. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. febr. 18. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
A nootropil mellett gyakran használják a cavintont,ezeknek hasonló a hatóanyaga.A kérdésed alapján viszont a ritalinra gondoltál,ez lesz a nyerő.Az előző gyógyszerésznek:szeretnék érdeklődni,hogy milyen ez a szak,ugyanis most állok felsőoktatásba lépés nagy dillemái előtt,ha gondolod írj emailt,vagy itt is feltehetem a kérdéseimet:)
2012. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk régen rossz, ha már itt tartasz...


Mi lesz veled, ha valóban szükséged lesz majd a teljesítményre?

2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem nyugodtan felteheted itt a kérdéseidet! én kíváncsi voltam hogy mi ez.. de elég ravasz vagyok én enélkül is.. :)
2012. febr. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!