Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az iskolát?

Ti szeretitek az iskolát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 08:19
 1/5 Tactical ***** válasza:
100%
Nem, de attól még szerencsésnek tartom magam, hogy tanulhatok.
2012. febr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam, de így utólag azt mondom, szükséges volt.
2012. febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általános iskolában nagyon szerettem, egyfolytában versenyekre jártam, ott eléggé lelkes voltam :D

Aztán gimiben már kevésbé, bár azzal se volt bajom, de azt már inkább a társaság miatt szerettem jobban és nem a tanulásért.

Most pedig egyetemre járok, ez eddig a legjobb számomra, mivel végre csak olyan dolgokról kell tanulnom, ami érdekel.

2012. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg az általánost utáltam de nagyon, mindig kiközösítettek, mert én szerettem tanulni. Most a középiskolában viszont mindenki segítségért jön mert nem értik az anyagot, azért mert nem tanultak általánosban és nincs mire építkeznük. Itt mingenki szeret még a tanárok is, és szinte a fél iskola a barátom, jó úgy végigmenni a folyosón hogy minekit ismersz és szeretsz, én most végre szeretek iskolába járni.

A fizika a kedvencem, ezzel is akarok foglalkozni majd egyszer... :-D

2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon egyet értek veletek!(a helyesírás midig a gyengém volt :D )Az általános nekem egy nagy katyvasz mert van amikor más hogy gondolom.Most épp talán inkább szeretem értem az anyagot és ez nagyon teszik az egészben! de ha nem érteném (van olyan is) akkor nem tetszene lemaradnák és megint rossz az egész.Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!